Advert
YEREL
Giriş Tarihi : 12-02-2020 13:17   Güncelleme : 12-02-2020 15:15

Samsun'da Yönetim Firmaları Buluştu

Samsun’da faaliyet gösteren profesyonel apartman, site ve tesis yönetiminin öncü firmalarının temsilcileri bir araya gelerek, sektörle ilgili fikir alışverişinde bulundu. 

Samsun'da Yönetim Firmaları Buluştu

Firma temsilcileri sektörün sorunlarını masaya yatırarak çözüm önerilerini tartıştı.

En önemli sorunlardan biri olan merdiven alti firmalarin sektöre verdikleri zararlara dikkat cekildi. Hicbir mali sorumluluğu olmayan firmalarin uygun fiyat vurgusuyla sunmaya çalıştıkları hizmetin hakkını veremeyip hem sektöre hem site apartman sakinlerine verdikleri zararlar görüşüldü.

Toplantıya katılım sağlayan İshar Yapı Yönetim, Samsun Yapı Yönetim, Rota Yapı Yönetim, Artı Yapı Yönetim, Akıncı Yönetim, Erg Yapı Yönetim , Beyaz Yapı Yönetim ve Estargon Grup firmalari, Samsun genelindeki tüm firmalara çagri yaparak birlik ve beraberlik talebinde bulundular.

Sektöre yön veren firmalar olarak; taban fiyat uygulamasının olması gerektiğini dile getirip, mali sorumlulukları olan kurumsal firmaların daha iyi hizmet verebilmeleri adina haksız rekabet ortamının önüne geçilmesini istediklerini beyan ettiler.

Yönetim firmalari olarak Samsun'da yöneticiler derneğinin açılması ve  odalaşma taleplerinin bulunduğu bildiren firma yetkilileri, site ve apartmanların bu dernek ve odalara kayıtlı olan sorumluluk sahibi firmalardan hizmet almaları konusunda halkımızı bilinçlendirme çalışmalarına başlayacaklarını bildirdiler.

Gelenelsel hale getirip her ay bir araya gelerek daha fazla yönetim firmasını bir araya getirip, karşılıklı istişare ve çözüm önerileri ile hizmet ettikleri binlerce site ve apartman sakinine hakettikleri en iyi yönetim hizmeti sunmak istediklerini bildirdiler.

Toplantıda ayrıca; Nisan ayında Samsun’da yapılması planlanan Türkiye Kentsel Tesis Yönetimi Derneğinin (TRKTYD) Karadeniz Bölge Buluşması’nda gündeme gelecek konular, derneğin Samsun'a ve yönetim firmalarına katkıları hakkında istişareler yapıldı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA