Advert
ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 21-06-2020 18:37

ÇA-BED ve ÇA-BES’te Başkanlar Güven Tazeledi

Çarşamba Bedensel Engelliler Derneği'nin 5. olağan genel kurulu 20 Haziran 2020 Cumartesi, Çarşamba Bedensel Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü'nün 3. olağan genel kurulu ise 21 Haziran 2020 Pazar günü gerçekleşti.

ÇA-BED ve ÇA-BES’te Başkanlar Güven Tazeledi

ÇA-BED ve ÇA-BES in genel kurulları Dernek ofisinin bulunduğu Çay Mahallesi Yıldıray Çınar Bulvarı adresinde gerçekleşti.

Çarşamba Bedensel Engelliler Derneği 85 kişilik hazirun listesinde yer alan üyelerden 49 kişinin katılımı ile geçici başkan Mustafa Uçar tarafından oturum açıldı. Gündem maddelerinin ibrası ile gerçekleşen 5. olağan genel kurulunda 49 kişinin oyunu alan Mustafa Uçar yeniden Çarşamba Bedensel Engelliler Derneği başkanlığına seçildi.

Çarşamba Bedensel Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü'nün 3. olağan genel kurulunda 50 kişilik Hazirun listesinden 33 kişinin katılımı ile genel kurul Gündem maddeleri ile geçici başkan Kerim Deniz tarafından açıldı. Gündem maddeleri ibra edilerek 33 kişinin oyunu alan Kerim Deniz Çarşamba Bedensel Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü'nün başkanlığına tekrar seçildi.

Virüs salgını nedeniyle katılımın yoğun olmadığı kongrelerde güven tazeleyen başkanlar genel kurulu teşekkür konuşmaları yaparak bitirildi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA