Advert
SİYASET
Giriş Tarihi : 25-06-2020 13:31

Yazıcı’dan Kongre Açıklaması

İyi Parti Çarşamba İlçe Başkanı Turhan Yazıcı, 29 Haziran Pazartesi günü parti binasında gerçekleştirilecek olan 2. olağan ilçe kongresi ile ilgili açıklamada bulundu.

Yazıcı’dan Kongre Açıklaması

Mücadelelerinin her safhasında yapacak daha çok işleri olduğunu dile getiren İyi Parti Çarşamba İlçe Başkanı Turhan Yazıcı şunları söyledi:

Yaklaşık 3 yıl önce taşlarını döşemeye başladığımız cesurlar hareketimizde yine önemli bir sürecin içine girmiş bulunmaktayız. Memleketimize olan sevdamız ve sadakatimizin büyüklüğü kadar memleketimize dair düşlediklerimiz de bir o kadar büyüktür. Dolayısıyla bu düşlerimizi hayata geçirebilmek adına sürdürdüğümüz mücadelemizin katlanarak güçlenmesi adına gerçekleştireceğimiz 2. Olağan İlçe Kongremiz şimdiden hayırlı olsun. Mücadelemizin her safhasında "yapacak daha çok işlerimiz var" diyerek üzerimize yüklediğimiz büyük sorumluluğumuzun bilincinden bir gün olsun uzaklaşmadık. İşte bu inanç ve kararlılıkla; "Çarşambamız için yapacak daha çok işlerimiz var!" diyerek gururla yürütmekte olduğum İYİ Parti Çarşamba İlçe Başkanlığı'na tekrar aday olacağımı ifade etmek isterim. 29 Haziran 2020 Pazartesi günü saat 12:00'da parti binamızda gerçekleştireceğimiz 2. Olağan İlçe Kongremize tüm hemşehrilerimiz davetlidir.”

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA