Advert
SİYASET
Giriş Tarihi : 29-06-2020 17:52

İyi Parti Çarşamba İlçe Kongresi Gerçekleştirildi… Turhan Yazıcı Güven Tazeledi

İyi Parti Çarşamba İlçe Başkanlığı’nın 2. Olağan Kongresi bugün gerçekleştirilirken seçime tek liste ile giren mevcut ilçe başkanı Turhan Yazıcı kullanılan oyların tümünü alarak güven tazeledi.

İyi Parti Çarşamba İlçe Kongresi Gerçekleştirildi… Turhan Yazıcı Güven Tazeledi

Kongrede konuşma yapan İyi Parti Samsun İl Başkanı Recep Güleroğlu, “Öncelikle kongremizin partimize, ülkemize, Samsunumuza ve ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Şimdiden yeni seçilecek olan arkadaşlarıma başarılar diliyor, geçmiş yönetimde görev yapmış arkadaşlarımıza da partimiz adına çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Kuruluşumuzdan bugüne partimizin iktidara yürüyüşü için hep birlikte çalıştık bundan sonra da görevli ya da değil ayrım yapmaksızın iktidar yürüyüşünde çalışmalarımızı hep birlikte gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.

Seçim öncesinde konuşma yapan İyi Parti Çarşamba İlçe Başkanı ve Başkan Adayı Turhan Yazıcı ise şunları söyledi:

“Artık 3 yılımızı dolduruyoruz, artık iktidara biraz daha yaklaşıyoruz. Artık Türkiye için hayal ettiklerimizi gerçekleştireceğimizi daha net bir şekilde görebiliyoruz. Şu anda gerçekleştirdiğimiz 2. ilçe olağan kongremizin de tüm bunlara vesile olacağına inanıyoruz. Türk siyasetinde ortaya çıkışımızla çok şeyi değiştirdik. Hesap yapanların hesabını, oyun kuranların oyunlarını alt üst ettik. Bunlardan en önemlisi milletimize nefes olduk. Demokrasimizi teminat altına aldık. Kendilerini tek söz sahibi görenlere sözün sahibinin millet olduğunu hatırlattık. Çarşamba’da ceketimi koysam Çarşambalı onu seçer diyenlere genel seçimlerde aldığımız sonuçlarla İyi Parti’siz bir denklemin olanaksız olduğunu gösterdik. Milletimize de dayatılmış siyasetim hakim olduğu bir düzenin son bulduğunu, artık İyi Parti’nin iktidara alternatif olduğunu sunmuş olduk. Daha fazlasını başarmak adına çalışacağız. Çarşamba’yı, Çarşambalı’yı ilgilendiren her meselenin ana odağında yerimizi alacağız. Buradan söz veriyorum; İyi Parti önümüzdeki yerel seçimlerde Çarşamba Belediye Başkanlığı’nın en güçlü alternatifi olarak sahada olacaktır. Bunun çalışmalarına bugünden başladık ve inanıyorum ki başaracağız.”

Seçimlere tek liste ile İyi Parti Çarşamba İlçe Başkanı Turhan Yazıcı, kullanılan oyların tamamını alarak tekrar başkan seçildi.

İyi Parti Çarşamba İlçe Başkanı Yazıcı’nın yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

“Filiz Karabaş, Müchati Semiz, Hakan Koskos, Resul Fırıncı, Mustafa Uzunoğlu, Mehmet Şen, Hüseyin Köksal, Dursun Ali Işıldak, Nevzat Şahin, Ali Dok, Hava Algül, Tülay Saraç, Emine Kılıç, Meryem Kahramanoğlu, Cemal Dursun, Necati Güler, Gökhan Alkan, Metin Balcıoğlu, Mustafa Aydoğdu, Metin Ismak, Hasan Tunç, Adnan Gökçe, Raif Atik, İrfan Sözen, Ahmet Torun, Yaşar Zengin, Sinan Serdar, Seda Pala, Nilüfer Coşkun, Azize Taşkın, Adem Alkan ve Murat Köse.”

İyi Parti ilçe binasında gerçekleştirilen genel kurula İyi Parti Samsun İl Başkanı Recep Güleroğlu’nun yanı sıra İyi Parti İl Başkan Adayları, İyi Parti İlçe Başkanları, CHP Çarşamba İlçe Başkanı İlhan Yürükcü, Saadet Partisi Çarşamba İlçe Başkanı Zekai Adem Sapancı, delegeler ve partililer katıldı.

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA