SPOR
Giriş Tarihi : 13-07-2020 18:55

Başkan Yıldırım’dan Düşmez’e Teşekkür

Çarşambaspor Başkanı Özkan Yıldırım, Çarşambaspor’un ve diğer grup liderlerinin 3. Lig’e çıkmasında büyük gayreti olduğunu dile getirdiği TFF Başkan Yardımcısı ve Konfederasyon Genel Başkanı Ali Düşmez’e teşekkür etti.

Başkan Yıldırım’dan Düşmez’e Teşekkür

Çarşambaspor Başkanı Yıldırım konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Tüm dünyayı etkisine alan Koronavirüs salgınının Mart ayı itibariyle ülkemizde de etkili olması ile birlikte profesyonel ve amatör tüm liglerimiz tatil edilmişti. Gelinen son durum itibariyle Türkiye Futbol Federasyonu yönetim kurulu tarafından TFF 2 ve 3.Liglerinde olduğu gibi bizim de bulunduğumuz Bölgesel Amatör Lig’de müsabakaların oynanamayacağına hükmederek liglerin sonlanmasına karar verildi. Liglerin sonlanması ile birlikte Bölgesel Amatör Lig’den 3.Lig’e yükselecek takımların belirlenmesi aşamasında, statüye göre 11 grup birincisi içerisinden iki grup birincisinin elenerek dokuz takımımızın 3.Lig’e yükselmesi gerekirken, TFF Başkan Yardımcısı ve Konfederasyon Genel Başkanımız Sayın Ali Düşmez’in emek ve gayretleri sonucu tüm grup birincilerinin bir üst lige yükselmeleri kararı alınmış ve iki takımın mağduriyet yaşamamaları yönünde bir tutum sergilenmiştir.

Bizler Bölgesel Amatör Lig’de yer alan ve TFF 3.Lig’e yükselme mutluluğunu yaşayan takımlar olarak Başkanımız Sayın Ali Düşmez’e TFF 3.Lig’e yükselmemiz yönündeki katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunar çalışmalarında başarılar dileriz.”

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA