Advert
ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 30-07-2020 14:20

'Yaşam İçin Kısa Bir Mola'

Samsun İl Jandarma Komutanlığı tarafından Kurban Bayramı nedeniyle alınan trafik tedbirleri kapsamında Çarşamba İlçe Jandarma Komutanlığı trafik ekipleri denetimlerini sürdürüyor.

'Yaşam İçin Kısa Bir Mola'

Samsun İl Jandarma Komutanlığı  tarafından alınan trafik tedbirleri kapsamında vatandaşların huzur ve güven içerisinde seyahat etmelerini sağlamak, sürücülerin trafikte ihlal oluşturan davranışlarını en aza indirmek ve koronavirüs salgını ile ilgili tedbirlerin uygulandığı kontrollü sosyal hayat süresinde Koronovirüs Bilim Kurulu'nca getirilen öneriler çerçevesinde sağlık hijyen tedbirlerine en üst düzeyde riayet edilmesini sağlamak amacıyla 29 Temmuz-4 Ağustos 2020 tarihleri arasında uygulanmak üzere trafik tedbirleri kapsamında Çarşamba İlçe Jandarma Komutanlığı trafik ekipleri tarafından denetimler sürdürülüyor.
Alınan tedbirler kapsamında hız kontrolü, ön ve arka koltukta emniyet kemeri kontrolü, cep telefonu, yakın takip konularında, sosyal mesafe ve maske kullanımı üzerinde denetimler sürdürülüyor.

Çarşamba İlçe Jandarma Komutanlığı trafik ekipleri yapılan kontrollerde sürücülere trafik kuralları ve koronavirüs tedbiri kapsamında uyarılarda bulunuluyor.

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA