Advert
SİYASET
Giriş Tarihi : 14-08-2020 17:56

İYİ Parti Samsun'da Bayrak Değişimi

Samsun'da 5 adaylı İYİ Parti Kongresi'nde 185 oyla 'Başkan' seçilen Hasan Aksoy, mazbatasını aldıktan sonra eski başkan Recep Güleroğlu'ndan koltuğu devraldı.

İYİ Parti Samsun'da Bayrak Değişimi

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Yüksek Seçim Kurulu'ndan mazbatası aldı. İl başkanlık binasında düzenlenen devir teslim törenin eski Başkan Recep Güleroğlu'ndan koltuğu devralan Aksoy, kongreye katılan ve oy kullanan tüm delegelere ve davetlilere teşekkür etti.

5 adaylı Samsun kongresinin Türkiye demokrasisine örnek teşkil edecek bir kongre olduğunu kaydeden Başkan Aksoy, "Partimiz yeni olmasına rağmen bu demokrasiyi içleştirdiğimizin bir göstergesidir" dedi.

BAYRAĞI BİRLİKTE TAŞIYALIM
İYİ Parti'li Hasan Aksoy, şöyle konuştu; "Partimize katkı sağlamak isteyenlerle birlikte bayrağı daha ileriye taşımak için elimizden geleni yapacağız. Bir olmak, diri olmak ve iktidar olmak için gece demeden gündüz demeden çalışacağız."

Kongrede aday olan ancak seçimi kaybeden eski Başkan Av.Recep Güleroğlu, devir teslim töreninde koltuğunu Hasan Aksoy'a devretti. 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA