Advert
YEREL
Giriş Tarihi : 19-08-2020 20:24

Bu Muhtar Durmuyor! Başkan Demir’i Ağırladı

Terme ilçesi Akçaykaracalı Mahallesi Muhtarı Musa Şen, yaptığı çalışmalarla durmak bilmezken, son olarak Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’i mahallesinde ağırlayarak mahallesi ve yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Bu Muhtar Durmuyor! Başkan Demir’i Ağırladı

Ziyarette konuşma yapan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, mahallede yarım kalmış yollarında en kısa zamanda yapılacağını belirterek tüm vatandaşları el üstünde tuttuklarını ve hizmetlerini vatandaş odaklı yaptıklarını dile getirdi.

Samsun Büyükşehir Başkanı Mustafa Demir ve Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Akçaykaracalı Mahallesi Muhtarı Musa Şen, “Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Demir, seçildikten sonra kendisi ile yaptığımız görüşmelerde mahallemizdeki yolları en kısa zamanda yaptıracağının sözünü vermişti ve mahallemizdeki yollarımızın büyük bir bölümü beton yol yapıldı. Kendisi kalan yolların da en kısa sürede yapılacağının bilgisini bizlere verdi. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Demir’e ve Terme Belediye Başkanımız Sayın Ali Kılıç’a konuya göstermiş oldukları hassasiyet nedeniyle mahalle halkım adına teşekkür ediyorum. Bizlerde mahallelimize hizmet için elimizden geleni yapıyoruz. Halka hizmet Hakk’a hizmet anlayışı ile bundan sonrada çalışmalarımızı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ve Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın yanı sıra daire başkanları da Akçaykaracalı Mahallesi’ni ziyarette hazır bulundu.

Haber: Yaşar KARAMAN

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA