Advert
YEREL
Giriş Tarihi : 27-08-2020 13:31

SAMTİAD'da Bayrak Değişimi

Samsun Turizm ve İşadamları Derneği (SAMTİAD) 2. Olağan Genel Kurulu Serra Otel'de gerçekleştirildi. Pandemi önlemlerinin öne çıktığı genel kurula tek liste ile aday olan Abdulgafur Turan Başkan seçildi.

SAMTİAD'da Bayrak Değişimi

Serra Otel'de gerçekleşen genel kurul, saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. Divan Başkanlığı'na Coşkun Özbek, Burçin Saatoğlu ve Recep Yavuz seçildi. Dernek Başkanı Mustafa Öztürk, yaptığı açılış konuşmasında derneğin faaliyetleri ve çalışmalarını anlattı. Derneğin Samsun turizmi ve sektör çalışanları ve temsilcileri için bütçe olanakları ve olanaklar çerçevesinde önemli çalışma ve faaliyetleri hayata geçirdiğini belirten Mustafa Öztürk, yeni yönetim kurulunun da bu faaliyetlerin kapsamını geliştirerek sürdüreceğini ve Samsun turizmi ve ve ekonomisine katkı sağlayacaklarına inancının tam olduğunu  ve seçilecek olan yönetim kuruluna başarılar dilediğini söyledi.

Faaliyet raporu ve mali raporun okunup oylanmasının ardından seçimlere geçildi. Seçimde tek liste ile aday olan Serra Otel Genel Müdürü Abdulgaffur Turan katılan üyelerin tamamının oyunu alarak başkan seçildi. Kongrenin ardından bir açıklama yapan yeni başkan Abdulgaffur Turan; SAMTİAD olarak amaçlarının kişisel  beklentileri olmadan Samsun ve Bölge turizmi ve ekonomisine katkı sağlamak olduğunu, Samsun Turizmini geliştirmek için de karşılık beklemeksizin tüm bileşenlerle çalışmalara devam edeceklerini söyledi.

SAMTİAD Yeni YönetimKurulu şu isimlerden oluştu:

"Abdulgafur Turan, Mustafa Öztürk, Yılmaz Uzunlar, Fatma Çiçek, Ömür Ünal, Sedat Uygun ve Mehmet Yıldırım."

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA