Advert
ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 31-08-2020 17:50

“Tüm Kesimlerin Oyuna Talibiz”

Cuma günü Gelecek Partisi Çarşamba İlçe Başkanlığı’na atanarak yetki belgesini İl Başkanı Mustafa Yeşilyurt’tan alan Av. Harun Can, “İktidar yolunda tüm kesimlerin oyuna talibiz” diye konuştu.

“Tüm Kesimlerin Oyuna Talibiz”

İlk açıklamasını samsunokur.com ve habercarsamba.net'e yapan Gelecek Partisi Çarşamba İlçe Başkanı Av. Harun Can, “Ülkede meydana gelen siyasi ve ekonomik sıkıntılar had safhaya ulaşmıştı. Bu noktada gençlerin önderliğinde atılımlar yapmamız gerekiyordu. Bu yola girerken bunu gözettik. Çarşamba’da siyaset yapmak isteyen tüm kardeşlerimizi partimize bekliyoruz. Kaliteli muhalefet ve yeri geldiğinde de kaliteli bir iktidar olmak için yola çıktık. Rabbim bize başarıları daim kılsın” şeklinde konuştu.

EN KISA SÜREDE KONGREMİZİ YAPMAYI PLANLIYORUZ

İlçe kongresine de değinen Gelecek Partisi Çarşamba İlçe Başkanı Av. Harun Can sözlerini şu şekilde sürdürdü:
“Tüm ülkede teşkilatlanmayı tamamladıktan sonra kongre sürecine gireceğiz. Çarşamba İlçe Kongremizi en kısa sürede yapmayı planlıyoruz.”

TÜM KESİMLERİN OYUNA TALİBİZ

Vatandaşlardan olumlu tepkiler aldıklarını dile getiren Can, “Cuma günü yetki belgemizi aldıktan sonra gerek telefonla olsun gerekse ziyaretimize gelen vatandaşlarımız olsun gayet olumlu tepkiler alıyoruz. Şu anda yönetim kurulumuzu oluşturma çalışmalarımıza başladık. Yönetimimizi 20 kişiden oluşturacağız ve yönetimimizde daha önce siyaset yapmış, siyasi tecrübesi olan ve partimizde siyaset yapmak isteyenlere, siyasete atılmak isteyen genç kardeşlerimize ve yüzde 25’lik oranda da bayanlara yer vereceğiz. İnsanlar siyasi kaygılardan dolayı partimize gönül verseler de üye olamayabilirler. Biz iktidara yürüyoruz ve biz Çarşamba’da ve tüm Türkiye’de iktidar yürüyüşümüzde tüm kesimlerin oyuna talibiz. Şu anda kaliteli bir muhalefet, zamanı geldiğinde de kaliteli hakkı ve hukuku gözeten yönetim anlayışla Çarşamba Belediyesi’sini ve ülkemizi yöneteceğiz” dedi 

ERKEN SEÇİM BEKLİYORUZ

Gelecek Partisi İlçe Başkanı Can, ülkede siyasi ve ekonomik sıkıntılardan dolayı parti olarak Haziran veya Temmuz ayında erken seçim olmasını beklediklerini ve tüm çalışmalarını buna göre yaptıklarını dile getirerek sözlerini noktaladı.

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA