SİYASET
Giriş Tarihi : 07-09-2020 18:04

Mustafa Barutçu’ya Yeni Görev

Yeniden Refah Partisi Genel MKYK Üyeliği ve İl Sorumluluğu görevini yürüten Mustafa Barutçu’ya Amasya, Sinop ve Çorum’dan sonra Tokat İl Sorumluluğu görevi verildi.

Mustafa Barutçu’ya Yeni Görev

Yeniden Refah Partisi İl Sorumlusu Mustafa Barutçu, “Halkımızın içerisine girip çalışmalara başladığımız günden itibaren şunu gördük ki; halkımız mevcut iktidar partisine ve muhalefet partilerine kerhen oy veriyor. Dolayısıyla Yeniden Refah Partisi ve Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’a insanların büyük bir ilgisi ile karşılaşıyoruz. Halkımızın Yeniden Refah Partisi’nin iktidarına hazır olduğu izlenimi ile sıkça karşılaşıyoruz. Bizlerde teşkilat çalışmalarımızı hızlandırdık ve mevcut teşkilatlarımızı da güçlendirmek adına çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bundan sonra gerçekleştirilecek ilk seçimde insanların oy verecek iktidar için alternatif parti olarak Yeniden Refah Partisi’ne sempati duyduklarını görüyoruz. Bizim partimiz içindeki görevlerimden biri Amasya, Sinop ve Çorum il sorumluluğu idi ve partimiz tarafından verilen Tokat il sorumluluğu görevi de tarafıma tevdi edildi. Rabbim bu noktada hayırlı çalışmaları bize nasip eylesin” diye konuştu.

Çalışmalarını her zaman seçim olacakmış gibi sürdürdüklerini dile getiren Barutçu, Rahmetli Necmettin Erbakan'ın yarım kalan projelerini hayata geçirerek "Yaşanabilir Türkiye, Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni Bir Dünya hedefini gerçekleştireceklerini söyledi ve Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan'ın siyasete zerafet getirdiginin altını çizdi.

Barutçu, sözlerini şu şekilde son landırdı: 

"Milli Görüş geleneğinde çalışmak var ve bizler de Yeniden Refah Partisi’nin tüm teşkilatları olarak yarın seçim olacakmış gibi çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Teşkilat anlamında hiçbir sıkıntımız yok, Bizlerde bizlere verilen görev gereği Amasya, Sinop ve Çorum’un ardından Tokat’ta da teşkilatlanmamızı son aşamaya getirmek için çalışacağız. Yeniden Refah Partisi olarak seçimlerde iktidar yürüyüşümüze teşkilatlarımızla hazırız."

Haber: Yaşar KARAMAN

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA