Advert
SİYASET
Giriş Tarihi : 12-09-2020 15:40

İyi Parti'den 'Usta' Açıklaması

İyi Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından İyi Parti'ye geçen Samsun Bağımsız Milletvekili Erhan Usta ile ilgili açıklama yapıldı.

İyi Parti'den 'Usta' Açıklaması

İyi Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Kuruluşundan beri yok sayılmaya, sayısız iftiralarla yıpratılmaya calışılan, binbir engellemeye maruz kalan Partimiz kararlı ve planlı büyümesine devam ediyor. Güçlü bir ülkeyi yaratmak ancak liyakatli, cesur vatansever insanların bir çatı altında güç birliği 
yapması ve ortak akılla mücadele etmesi ile mümkündür. Uzun yıllardır tek adam rejiminin ülkeyi getirdiği tablo maalesef hiç de iç açıcı görünmemekte dört tarafı kuşatılmış, ekonomisi zayıflamış huzuru kaçmış bir toplum olarak çıkış yolu arar hale gelmişiz! 

Partimiz, ilkeli politikasından asla taviz vermeden siyasi rekabeti çirkin bir noktaya taşımadan dün rakipti, birlikte hareket etmedi diye geçmişe saplanıp kalmadan bu ülkenin yetiştirdiği tüm değerleri, Cumhuriyetin ilkelerine vatanin bölünmez bütünlüğüne, kutsal 
inançlara sahip çıktığına inandığı herkesi bu büyüyen çatının temel taşları yapma arzusundadır . 

Eğitim ve çalışma hayatı boyunca hep en iyiler arasında yer almış Sayın Erhan Usta da bu noktada partimizin davetini kabul ederek siyasi kariyerini İYİ parti saflarında mücadele ederek sürdürme kararı almıştır.

Siyaset kısa soluklu ve günübirlik doğru veya yanlış kararlarla değerlendirilecek ya da bir bölgede şekillenen yapıya göre duygularla hareket edilecek sığlıkta değildir. Gelişmelerden ders alıp ülke genelinde ortak akıl güçlü bir ekip mantığı ile iyi sonuca varma işidir. 

Bu düşünceyle yürüttüğümüz politikalar neticesinde Samsun'un yetiştirdiği en kıymetli siyasetçilerin tercihi İYİ parti olmuştur. Geçmişte rakip olup bugün aynı çatı altında beraber siyaset yapılabileceğini kıymetli insanları davet ederek bir araya getiren , ilkeli cesur ve milletini düsünen siyaset anlayısina sahip Sn genel Başkanımızın özverili çabalarıdır. 

Sağ sol, inanan inanmayan ayrımı yapanlara inat sadece memleket sevdası ile iyi niyet iyi insanları bir noktada buluşturan Sayın Genel Başkanımıza da ayrıca şükran ve minnetlerimi sunarız. 

Kendi içinde belli makamlar için rakip olanların mevzubahis olan vatansa gerisi teferruattır diye bulustugu yerdir İyi parti. Birlik ve beraberliğe bu kadar çok ihtiyaç duyduğumuz günlerde gerek ekonomik sıkıntılara reçete üretmek gerekse geçmiste doğru tespitlerini ifade 
etmek istediği için yol ayrımına girmek zorunda bırakıldığı iradeye gerçek demokratik bir çalışma modelinin nasıl olduğunu gösterme fırsatı vereceğini düşünerek Sayın Milletvekilimiz Erhan Usta'ya birkez daha aramıza hoşgeldiniz diyor bundan sonraki siyasi hayatinda beraber 
olmaktan duyduğumuz memnuniyeti ifade etmek istiyoruz."

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA