Advert
ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 23-09-2020 15:26

Çarşamba'da Virüs Denetimleri Arttı

Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, Çarşamba Belediye Başkanı Av. Halit Doğan ve ilgili kurum amirleri ilçe merkezsinde Covid-19 tedbirleri kapsamında denetlemelerde bulundu. Yapılan kontrollerde vatandaşlara, “Lütfen kendiniz ve sevdikleriniz için maske, mesafe ve hijyen kurallarına dikkat edelim” denildi.

Çarşamba'da Virüs Denetimleri Arttı

Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, Çarşamba Belediye Başkanı Av. Halit Doğan, Çarşamba İlçe Emniyet Müdürü Turgay Begen, İlçe sağlık Müdürü Şevki Gülay, ÇTSO Başkanı Ahmet Yılmaz ile ilgili kurum amirleri Çarşamba merkezde; marketlerde, alışveriş alanlarında, eczanelerde  ve işyerleri ile parklarda kontrollerde bulundu.

KURALLARA UYMAMANIN VEBALİ VARDIR

Denetimlerin virüsün yayılmasını önlemek adına önemli olduğuna vurgu yapan yetkililer, yaptıkları kontroller sırasında vatandaşlara maske, mesafe ve hijyen uyarılarını yineleyerek konuşmalarında, “çünkü sokaklarda, parklarda, marketlerde kurallara uymayan çok sayıda hemşerilerimiz var. Yapılan denetimler ve verilecek cezalar caydırıcı olacak ve herkes daha dikkatli olacaktır. Biz buradan hemşerilerimize bir uyarıda daha bulunmak istiyoruz; bu verilecek cezalardan da önemlisi kul hakkıdır. İnsanların hastalanmasına ve ölümüne sebep olabilirsiniz. Bu vebalin altına kimse girmesin kurallara uyalım virüsü birlikte yenelim. Lütfen kendiniz ve sevdikleriniz için maske, mesafe ve hijyen kurallarına dikkat edelim” denildi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA