Advert
ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 24-09-2020 21:14

Bahçesine Çöp ve Moloz Dökülen Vatandaş İsyan Etti

Çarşamba ilçesi Beyyenice Mahallesi’nde ikamet eden Kemal Yazıcı, kendisine ait kavak bahçesine kimliği belirsiz kişi veya kişilerin moloz ve çöp dökmesi sonucu isyan ederek “Bu çöpler kendi bahçelerine dökülse ne tepki verirler” dedi.

Bahçesine Çöp ve Moloz Dökülen Vatandaş İsyan Etti

İlçenin Beyyenice Mahallesi’nde yaşayan Kemal Yazıcı, kendisine ait kavak bahçesine ve kenarına kimliği belirsiz kişi veya kişilerce çöp ve moloz döküldüğünü dile getirerek, “Uzun süredir bu sorunu yaşıyorum. Kimliği belirsiz kişi veya kişiler sürekli bu bölgeye çöp ve moloz döküyorlar. Döktükleri çöpleri yakarak kavaklarımın da yanmasına neden oldular. Bununla ilgili 3 kere ‘Özel mülk, çöp ve moloz dökmek yasaktır’ diye tabela astım ve tabelalarımda ortada yok. Bunu yapanların kendi bahçelerine bu çöp ve molozlar dökülse ne tepki verirler çok merak ediyorum. Bunu yapan insanlar önce empati yapmayı öğrenmeliler şeklinde konuştu.

ZABITA NÖBET Mİ TUTACAK?

Durumu Çarşamba Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerine bildirdiğini dile getiren Yazıcı sözlerini şu şekilde noktaladı:

“Bu konuyu birkaç kez Çarşamba Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerine ilettim. Sağolsunlar gelip ilgileniyorlar. Bundan önce de birkaç kez Çarşamba Belediyesi buraya gelerek moloz ve çöpleri topladı, ancak aynı sorunu sürekli yaşıyorum. Pandemi sürecinde bütün kolluk kuvvetleri gibi zabıta ekipleri de yoğun olarak çalışıyor. Buraya çöp ve moloz dökenlere engel olmak için zabıta gelip burada nöbet mi tutacak? Bu vicdansızlığı yapanlar her kimse buna bir son versinler!”

Haber: Yaşar KARAMAN

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA