Advert
ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 28-09-2020 18:58

Yolda Bulduğu İneklerin Sahiplerini Arıyor

Çarşamba ilçesi Yaycılar Mahallesi azası Mehmet Kütükoğlu, 3 gün önce yolda bulduğu ineklerin sahip veya sahiplerini arıyor.

Yolda Bulduğu İneklerin Sahiplerini Arıyor

3 gün önce akşam saatlerinde inekleri yolda bulduğunu dile getiren Yaycılar Mahallesi azası Mehmet Kütükoğlu, “Bulduğumda iki inek birbirine bağlıydı. Baktığımda kulaklarında küpeleri de yoktu. Bende fotoğraflarını çekip hemen jandarmaya ve mahalle muhtarımız Musa Yıldız’a gönderdim ve bilgi verdim. Ardından da inekleri getirip ahırıma bağladım, bulduğumda hayvanların karnı açtı ve karınlarını da doyurdum. Üç gündür bu hayvanlara ben bakıyorum ve sahip ya da sahiplerini arıyorum” diye konuştu.

JANDARMADAN HABER BEKLİYORUZ

Azası Mehmet Kütükoğlu’nun bulduğu ineklerle ilgili jandarmadan haber beklediklerini dile getiren Yaycılar Mahallesi Muhtarı Musa Yıldız ise şunları söyledi:

“3 akşam önce azam Mehmet Kütükoğlu bana fotoğraf göndererek yolda iki inek bulduğunu söyledi. Konuyla alakalı jandarmaya da haber vermiş, ardından bende jandarma ile görüşüp hayvanlarla alakalı bilgilendirmede bulundum. Jandarmadan kendilerine henüz kayıp hayvan başvurusu olmadığı bilgisi verildi. Mehmet kardeşimiz de hayvanları kendine ait ahıra bağladı ve üç gündür hayvanlarla ilgileniyor. İnşallah hayvanların sahipleri en kısa sürede ortaya çıkar ve hayvanlarını alır.”

Haber: Yaşar KARAMAN

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA