Advert
ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 29-09-2020 12:58

“Okulum Temiz Projesi”nden Başarıyla Geçtiler

Milli Eğitim Bakanlığı’nın düzenlediği “Okulum Temiz Projesi”ne katılan Çarşamba Mehmet Akif Ersoy İlkokulu, gerçekleştirilen denetimden başarı ile geçti.

“Okulum Temiz Projesi”nden Başarıyla Geçtiler

Okul öncesi ve birinci sınıflara yönelik yüz yüze eğitimin başlaması ile birlikte Milli Eğitim Bakanlığı’nın düzenlediği “Okulum Temiz Projesi”ne başvuruda bulunan Mehmet Akif Ersoy İlkokulu dün gerçekleştirilen denetimden başarı ile geçti.

Konu ile ilgili açıklama yapan Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Müdürü Ali İşyapan, “Okul öncesi ve birinci sınıflar için yüz yüze eğitimin başlamasının ardından Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından ‘Okulum Temiz Projesi’ düzenlendi. Bizlerde okul olarak bu projeye başvurduk ve başvurumuz onaylandı. Dün de okulda gerçekleştirilen denetim neticesinde okulumuzun proje içerisinde yer alan şartları yerine getirdiği görülerek denetimden başarı ile geçtik. Ben projede her zaman destekçimiz olan ve yanımızda olan iş güvenliği uzmanımız Ayper Yıldırım’a, Müdür Yardımcımız Sezai Yılmaz’a, öğretmenlerimize, velilerimize, okul aile birliğimize, yardımcı personellerimize ve emeği geçen tüm destekçilerimize teşekkür ederim” diye konuştu.

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA