Advert
ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 29-09-2020 13:08

Başkan Doğan’dan Maske Desteği

Çarşamba Belediyesi tarafından Başkan Halit Doğan’ın talimatıyla yüz yüze eğitimin başladığı anaokulu ve ilkokullarda eğitim gören çocuklara ve öğretmenlere maske dağıtılıyor.

Başkan Doğan’dan Maske Desteği

Milli Eğitim Bakanlığı’nın kararı ile okul öncesi ve birinci sınıflarda yüz yüze eğitimin başlamasının ardından Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan’ın talimatıyla belediye ekipleri tarafından okullara maske dağıtımı başladı.

İlçe merkezindeki okullardan sonra köy okullarında da maske dağıtımı devam ederken öğretmen ve öğrencilere toplamda 12 bin adet maske dağıtılacağı öğrenildi.

Maske desteğinden dolayı Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan’a minnettar olduklarını dile getiren Çarşamba Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Müdürü Ali İşyapan, “Her daim eğitim ve eğitimcinin yanında olan Çarşamba Belediye Başkanımız Sayın Halit Doğan ile Temizlik İşleri Müdürümüz Sayın Murat Yılmaz’a ve Zabıta Müdürümüz Sayın Abdullah Özçelik’e kurumumuz adına teşekkür ederiz. Her ince ayrıntıyı düşünmeleri bizler talep etmeden ihtiyaçlarımızı karşılaşmaları takdire şayandır” dedi.

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA