Advert
ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 29-09-2020 16:47

Avcı’dan Çarşamba Şeker Fabrikası’na Ziyaret

Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı, Çarşamba Şeker Fabrikası’nı ziyaret ederek yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Avcı’dan Çarşamba Şeker Fabrikası’na Ziyaret

Ziyaretle ilgili olarak açıklama yapan Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı, “Bugün Ayvacık Ziraat Odası Başkanı olarak Çarşamba Şeker Fabrikamızı Ziyaret ederek fabrikamızdaki çalışmalar hakkında Çarşamba Şeker Fabrikası Müdürümüz Akif Ulukaya ile istişarede bulunduk. Bizati fabrikadaki çalışmaları yerinde inceleme imkanı veren Sayın Müdürümüze şükranlarımı arz ediyorum. Çarşamba Şeker Fabrikamızın bu yıl korona virüsten dolayı tamirat ve bakım işleri bitmediği için üretime geçemese de şuna gözlerimizle şahit olduk ki Çarşamba Şeker Fabrikasında 15 Ekim noksanlıkları gidermek için tam kapasite çalışmaktadırlar. Kamuoyunda sanki Şeker Fabrikası açılmayacakmış, çiftçilerimiz kandırılıyormuş gibi algıların tamamen asılsız olduğuna müşahit olduk.

Elbette gönül isterdi ki bu yıl noksanlıklar tamamlanıp Çarşambalı, Termeli, Samsunlu çiftçilerimiz ürünlerini kendi fabrikalarında işletsinler ama bir gram dahi olmayan corona virüsü bütün dünyanın başına bela olduğu gibi bizim de başımıza bela oldu. Çiftçilerimiz şundan mutlaka emin olmalı devletimiz 30-40 milyon (trilyon) parayı açmayacağı fabrikaya harcamaz. Çalışmalar son hızıyla devam ettiğine göre seneye milli servetimiz olan Çarşamba şeker fabrikamız çiftçilerimizin emrinde olacaktır.

Ziyaretimizde bizlere aydınlatıcı bilgiler sunan fabrika müdürümüz Akif Ulukaya Beyefendiye ve Çarşamba Şeker İş Sendikası Başkanımız Sinan Türe’ye göstermiş oldukları ilgiden ötürü şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA