Advert
YEREL
Giriş Tarihi : 20-10-2020 14:30

‘HAYDİ’ Ekipleri Takipte

İçişleri Bakanlığı'nın genelgesi doğrultusunda Jandarma ve emniyet bünyesinde teşkil eden Hayvan Durum İzleme (HAYDİ) birimleri faaliyetlerine devam ediyor.

‘HAYDİ’ Ekipleri Takipte

Samsun İl Jandarma Komutanlığına bağlı Çevre Koruma ve Hayvan Durum İzleme ekipleri Salıpazarı ilçesinde sokak hayvanlarının yaşam alanlarında İlçe Jandarma komutanlığı ekipleri ile birlikte doğaya yiyecek bıraktılar. Sokak hayvanlarına şefkat gösteren jandarma ekiplerine vatandaşlar teşekkür ettiler.

Kaymakamlık himayesinde gerçekleştirilen faaliyet ile ilgili olarak açıklama yapan Salıpazarı Kaymakamı Meriç Dinçer “İçişleri bakanlığımızın genelgesi doğrultusunda teşkil edilerek faaliyetlerine devam eden, Samsun İl Jandarma Komutanlığımıza bağlı Hayvan Durum İzleme birimlerimiz, ilçemizde sokak hayvanlarımızın durumlarını gözlemleyerek doğaya yiyecek bıraktılar. Vatandaşlarımızın bu konuda duyarlı olduğunu görmek mutluluk verici hepimizin bu konuda hassasiyet göstermesi farkındalık oluşturmaktadır. Kolluk kuvvetlerimizin uygulamaları devam edecek” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA