Advert
ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 28-10-2020 16:37

Başkan Doğan’dan 29 Ekim Mesajı

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 97. yıldönümü ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Doğan’dan 29 Ekim Mesajı

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan “Türk Milleti'nin şanlı tarihinin önemli dönüm noktalarından biri olan Cumhuriyetimizin ilanının 97. yıl dönümünü kutlamanın haklı gururunu ve sevincini yaşıyoruz. İstiklal ve İstikbalimizin ortak paydası olan Cumhuriyet, aynı ülkeyi paylaşan, aynı topraklar için canını feda eden, aynı havayı soluyan bu vatanın evlatlarını ilelebet bir arada tutacaktır. Millet olarak karşımıza çıkan problemleri aşmak için her zaman ihtiyacımız olan husus birlik ve beraberlik duygusudur. Bu duyguyu güçlü tuttuğumuz sürece aşamayacağımız sorun ve engel yoktur. Tarihimiz bunun örnekleri ile doludur.”

Başkan Doğan, “Birlik ve beraberlik içinde geçmişte olduğu gibi bugün ve gelecekte de vatanımızı her türlü tehlikeden korumaktan geri durmayacağız. Bu vesileyle başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm Şehitlerimizi ve Gazilerimizi rahmetle ve minnetle yad ediyorum. Aziz milletimizin ve tüm hemşerilerimin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlar, sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum”dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA