SPOR
Giriş Tarihi : 05-11-2020 15:47

Çarşambaspor Store'da Ürün Çeşidi Artıyor

Çarşamba Belediye Meydanı’nda Eylül ayında hizmete açılan Çarşambaspor Store’a ziyaretçi akını devam ederken, Kulüp Başkanı Özkan Yıldırım, "Mağazamızda her geçen gün yeni ürünler ekliyor ürün yelpazesini genişletiyoruz" dedi.

Çarşambaspor Store'da Ürün Çeşidi Artıyor

Kulübe düzenli bir gelir getirmesi hedeflenen Çarşambaspor Stor'da 7’den 70’e tüm yaş gurubuna hitap eden ürünler bulunuyor. Çarşambaspor Stor geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermeye devam ederken misafirlerini ağırlamayı da sürdürüyor. Yeşil-Beyazlı yönetim ise gösterilen ilgiden gayet memnun.

İLGİ HER GEÇEN GÜN ARTIYOR
Çarşambaspor Kulübü Başkanı Özkan Yıldırım, şehir halkının ve taraftarların stora büyük ilgi gösterdiğini ifade ederek, “Mağazamıza gösterilen ilgi her geçen gün artarken, bu ilgi bizleri de mutlu ediyor. Özellikle yurt dışında bulunan gurbetçi vatandaşlarımızın da taleplerini karşılamaya devam ediyoruz. Destek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

"KATKI BEKLİYORUZ"
Çarşambaspor Store'da 7'den 70'e her yaş grubuna hitap eden ürünlerin yer aldığını dile getiren Başkan Yıldırım, "Mağazamızda her geçen gün yeni ürünler ekliyor ürün yelpazesini genişletiyoruz. Her yaş gurubuna hitap eden mağazamız hizmet vermeye devam ediyor. Yönetim olarak bizler elimizden geleni yapıyoruz. Hemşerilerimiz ve iş insanlarımızın katkılarını bekliyoruz" diye konuştu.

Kaynak: hedefhalk.com

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA