Advert
ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 17-11-2020 14:02   Güncelleme : 17-11-2020 14:54

Özden’den Ziyaret

AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden büromuzu ziyaret ederek habercarsamba.net ve samsunokur.com imtiyaz sahibi Yaşar Karaman ve genel yayın yönetmeni ve Çarşamba Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Emin Coşkundere ile sohbet etti.

Özden’den Ziyaret

6 Eylül’de gerçekleştirilen AK Parti Çarşamba İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresi’nde yeniden başkan seçilerek güven tazeleyen Taner Özden beraberinde AK Parti Çarşamba İlçe Gençlik Kolları Başkanı Abdulsamet Semiz ve yönetim kurulu üyesi Sercan Albayrak ile birlikte büromuzu ziyaret ederek ederek habercarsamba.net ve samsunokur.com imtiyaz sahibi Yaşar Karaman ve genel yayın yönetmeni ve Çarşamba Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Emin Coşkundere ile sohbet ederek gündem değerlendirmesinde bulundu.

habercarsamba.net ve samsunokur.com imtiyaz sahibi Yaşar Karaman ve genel yayın yönetmeni ve Çarşamba Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Emin Coşkundere, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden ve beraberindekilere teşekkür ederken, Özden, Karaman ve Coşkundere’ye Çarşambaspor forması hediye etti.

Haber: Ahmet Naci KILAVUZ

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA