ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 16-12-2020 14:53

Altınöz’den Çarşamba’ya Ziyaret

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz, Çarşamba’ya gelerek bir dizi ziyarette bulundu.

Altınöz’den Çarşamba’ya Ziyaret

Altınöz, ilk olarak parti binasında teşkilat mensupları ile bir araya geldi.

Programda konuşma gerçekleştiren Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz, “Şu anda Türkiye’nin yaşamış olduğu ciddi bir ekonomik bunalım var. Maalesef iktidarın algı yönetimi ile bir sorun yokmuş gibi sorunların üstünü örtme politikasına rağmen bizim yapmış olduğumuz ziyaretlerde durumun iç açıcı olmadığını görüyoruz. Hepimiz bu ülkede yaşıyoruz ve biz bunları ülkemizi sevdiğimiz için söylüyoruz. Siyaset; onurlu ve erdemli bir görev, ülkesini seven insanların yaptığı bir görev, bizde ülkemizi seven insanlar olarak bu ülkenin sorunlarını çözeceğimize inanıyoruz ve bu inançla iki yıl önce bu partiyi kurduk. Seçimlere girme hakkını kazandık, 81 ilimizde, 922 ilçemizin de hemen hemen tamamında teşkilatlarımızı tamamladık.

Rabbim nasip ederse gerek ekonomideki problemler, gerek dış politikadaki problemleri çözmeye talip bir partiyiz. Genel başkanımızın çok güzel bir sözü var; ‘Paylaşımda adalet ve yönetimde adalet’. Türkiye’nin en büyük problemi bu! Paylaşımda ve yönetimde adaleti sağlarsanız tüm sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Siyaset yapmak için bir partiye ve o partinin de sizin inandığınız, güvendiğiniz bir lidere, bir genel başkana ihtiyacı var. Şükürler olsun ki biz her ikisine de sahibiz ve Genel Başkanımız Sayın Doktor Fatih Erbakan’ın ferasetine, ilmine ve tecrübesine güveniyoruz. İnşallah Sayın Genel Başkanımızın liderliğinde ilk erken seçimde tek başına iktidar olup Türkiye’nin yönetiminde söz sahibi olmak istiyoruz. Türkiye’nin problemlerini milli görüş zihniyeti ile çözeceğimize inanıyoruz. Geçmişte Erbakan hocamızın liderliğinde kurulan hükümetlerde bunu yapmıştık, inşallah ikinci Erbakan döneminde de bunu sizlerle birlikte başaracağız” şeklinde konuştu.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz, konuşmasının ardından Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Yılmaz ve esnafları ziyaret ederek esnafların sorunlarını dinledi.

Yeniden Refah Partisi Mehmet Altınöz’e ziyaretlerinde Yeniden Refah Partisi Teşkilat Başkan Yardımcısı Süleyman Pulat, Yeniden Refah Partisi STK ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı Mustafa Barutçu, Yeniden Refah Partisi Samsun İl Başkanı Salih Şahin, Yeniden Refah Partisi Çarşamba İlçe Başkanı Av. Caner Bilgin ve partililer eşlik etti.

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA