YEREL
Giriş Tarihi : 29-12-2020 12:06

Başkan Dağlı, Yardıma Muhtaç Aileleri Tespit Etti

DEVA Partisi Alaçam İlçe Başkanı Serkan Dağlı, ilçedeki yardıma muhtaç aileleri tespit etmeye devam ediyor. Bu kişileri ziyaret eden Başkan Dağlı, teşkilat olarak yardımda bulunacaklarını açıkladı.

Başkan Dağlı, Yardıma Muhtaç Aileleri Tespit Etti

Alaçam ilçesi Kapaklı Mahallesi'nde 90 yaşındaki anne Cennet Semiz ve 48 yaşındaki oğlu Aziz Semiz'in yaşam şartları bir insanlık dramını gözler önüne sermişti. Çıkan haberlerin ardından Samsun Valisi Zülkif Dağlı, Alaçam Kaymakamı Fikret Zengin'e talimat vererek aileye yardım ulaştırıldı.

BAŞKAN DAĞLI AİLELERİ TESPİT EDİP YERİNDE İNCELEDİ

DEVA Partisi Alaçam İlçe Başkanı Serkan Dağlı, Alaçam ilçesindeki yardıma muhtaç aileleri tespit ederek ziyaret etti. Kapaklı Mahallesi, Yukarı Elma Mahallesi ve Zeytin Mahallesi'nde birer ailenin yardıma ihtiyacı olduğunu açıklayan Başkan Dağlı, kendi üzerlerine düşen görevi yerine getireceklerini belirtti."VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ"

DEVA Partisi Alaçam İlçe Başkanı Serkan Dağlı yaptığı açıklamada, "Yardıma ihtiyacı olan ailelere yardım eli uzatmak insanlık görevimizdir. Soğuk kış günlerinde ilçemizde yaşayan vatandaşların dışarıda yardıma muhtaç kalmaması en büyük arzumuz. Bu nedenle ilçemizde yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız için el ele verdik. Bu konuda Sayın Samsun Valimiz Zülkif Dağlı ve Sayın Alaçam Kaymakamımız Fikret Zengin'den de yardım istemekteyiz. Sayın Valimiz Dağlı ve Sayın Kaymakamımız Zengin'in bu konuda gerekli hassasiyeti göstereceklerinden şüphemiz yoktur. Alaçam ilçemizde şuan için 3 aile tespit ettik. Ailelerimizi ziyaret ederek ne kadar zor şartlarda yaşadıklarını gördük. Biz DEVA Partisi Alaçam İlçe Başkanlığı olarak elimizden gelen desteği vereceğiz. Gelin, el birliğiyle bu şehirde kimseyi kimsesiz bırakmayalım" dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA