YEREL
Giriş Tarihi : 29-12-2020 19:58

Destici'ye İlk Destek Avcı'dan

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici'nin mecliste grubu bulunan partilerin alacakları hazine yardımını esnaf, çiftçi ve mağdur olan vatandaşlara bağışlama çağrısına ilk destek Büyük Birlik Partisi MKYK Üyesi ve Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı'dan geldi.

Destici'ye İlk Destek Avcı'dan

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici'nin açıklamalarına ilişkin bir konuşma yapan Avcı şunları söyledi:

"Büyük Birlik Partimizin Sayın Genel Başkanı Mustafa Destici Beyefendinin mecliste grubu bulunan partinin 2021 yılında alacakları hazine yardımının mağdur çiftçilerimize, esnafımıza, servis şoförlerimize vb.durumda olan vatandaşlarımıza verilmek üzere oluşturulacak bir fona verme taleplerini canı gönülden destekliyorum.

Ayrıca 10 bin liranın üzerinde maaş alanların, 3-4 yerden maaş alanların pandemi süreci bitene kadar tek maaşla idare edip mağdur olan insanlarımıza verilmesini de saygı ile karşılıyorum.

Bende Büyük Birlik Partisi Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici Beyefendi'nin bu makul teklifini desteklemek adına ilk adım şehrimiz Samsunumuzdan ilk adımı atarak Ziraat Odasından aldığım oturum ücretini kurulacak olan bu fona bağışlamayı taahhüt ettiğimi kamuoyuna saygılarımla arz ediyorum."

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA