ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 30-12-2020 21:34

“İktidar Yürüyüşümüz İçin Fikir Alışverişinde Bulunduk”

Ankara’da Gelecek Partisi Genel Merkezi’nde Genel Başkan Ahmet Davutoğlu ve Genel Başkan Yardımcıları ile görüşmelerde bulunan Gelecek Partisi Çarşamba İlçe Başkanı Av. Harun Can, iktidar yürüyüşünde yapacakları çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunduklarını söyledi.

“İktidar Yürüyüşümüz İçin Fikir Alışverişinde Bulunduk”

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun Samsunlu ve Çarşambalı hemşerilerine selamlarını ilettiğini dile getiren Gelecek Partisi Çarşamba İlçe Başkanı Av. Harun Can, yaptıkları görüşmeler ile ilgili şu değerlendirmelerde bulundu:

“Gelecek Partisi olarak Türkiye’nin geleceğini oluşturmak için bu yola çıktık. Bununla alakalı olarak da bugün Genel Merkezimizi ziyaret ederek Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu, Genel Başkan Yardımcılarımız Selçuk Özdağ, Selim Temurci ve Feramuz Üstün ile görüşmelerde bulunduk. İktidar yürüyüşümüzde yapacağımız çalışmalar ile alakalı karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk” şeklinde konuştu.

TÜRKİYE’Yİ HUZUR VE GÜVENE BİZ ULAŞTIRABİLİRİZ

Türkiye’yi toplumsal huzur ve ekonomik güvene kendilerinin ulaştırabileceğini dile getiren Can sözlerini şu şekilde sürdürdü:

“Ülke olarak çok zor bir süreçten geçiyoruz. Pandemi süreci ile birlikte mevcut iktidarın yanlış ekonomik politikaları da esnafımızın ve işçimizin çok zor günler yaşamasına neden oldu. Yürütülen yanlış politikaların çözümünü biz sağlayabiliriz ve ülkemizin toplumsal huzur ve refahı ile yabancı yatırımcılar için ekonomik güveni sağlayabilecek çalışmaları biz yürütebiliriz. Genel merkezimizde de bunların görüşmelerini sağladık. Türkiye’nin geleceği için BİZ BURDAYIZ.”

Haber: Yaşar KARAMAN

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA