ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 11-01-2021 13:27

Mehmet Akif Ersoy İlkokulu’nun eTwinning Serüveni Devam Ediyor

Mehmet Akif Ersoy İlkokulu eTwinning projeleriyle ilçemizde adından bahsettirmeye devam ediyor.

Mehmet Akif Ersoy İlkokulu’nun eTwinning Serüveni Devam Ediyor

Okul müdürü Ali İşyapan, "Okulumuz İngilizce öğretmeni Dr. Çiğdem Güneş Çilek tarafından yürütülen "Learning is Always Fun!", "Evim Okulum/School at Home", "Open the Doors", "ActivEnglish" ve "Four Countries One Story" isimli projeler hem Ulusal hem Avrupa kalite etiketleriyle ödüllendirilirken, okulumuz da eTwinning okulu olarak Samsun genelinde 15 okul arasına girdi" dedi.

İngilizce öğretmeni Dr. Çiğdem Güneş Çilek: "Yeni eğitim-öğretim yılında da okulumuz farklı projelere ev sahipliği yapmaktadır. Kuruculuğunu üstlendiğim "Hayat Bayram Olsa", "Eating Habits and Vegetable Gardens" ve "Sıra Bende" adlı projeler yürütülmeye başlandı. Ayrıca "Counting Rhymes", "Virtual Bridge/Sanal Köprü", "eTea Time" ve "My lovely pet!" isimli projelere de katıldık” dedi.

Mehmet Akif Ersoy İlkokulunda tüm hazırlıkları tamamlanan "Sıra Bende" projesi başladı. Sınıf öğretmeni Selvihan Kazanç: "İngilizce öğretmenimizle birlikte yürüttüğümüz projemiz bünyesinde birçok eğlenceli etkinlikleri barındırıyor. Bu proje ile öğrencilerimiz kaliteli zaman geçirerek ve iletişim becerilerini arttıracaklaradır. Ayrıca özgüven kazanıp kendilerini daha iyi ifade edeceklerdir" dedi.

Mehmet Akif Ersoy İlkokulu öğrencileri uzaktan eğitim sürecinde eTwinning projeleriyle kendilerini keşfetmek için "Sıra Bende" diyor. Mehmet Akif Ersoy İlkokulu ailesi de "Sıra Bende" diyerek ilçe okulları arasında kendini göstermeye devam ediyor.

Haber: Yaşar KARAMAN

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA