Advert
YEREL
Giriş Tarihi : 11-01-2021 13:38

Başkan Ergün Muhtar Adayı Oldu

Terme’nin Bafracalı Mahallesi Muhtarı Hidayet Ergün’ün 31 Temmuz tarihinde vefat etmesinin ardından mahallede 7 Mart 2021 tarihinde gerçekleştirilecek muhtarlık seçimlerinde merhum muhtar Hidayet Ergün’ün oğlu ve Terme Ziraat Odası Başkanı Ferda Ergün muhtarlığa adaylığını koydu.

Başkan Ergün Muhtar Adayı Oldu

Terme Ziraat Odası’nda 2 dönemdir yönetim kurulu başkanlığı görevini yürüten ve üreticinin her konuda yanında olmaya gayret gösteren Başkan Ergün, Bafracalı Mahallesi muhtar adaylığı ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Terme Ziraat Odası Başkanı olarak görev yaptığımız süre içerisinde üreticilerimizin her zaman yanında olmaya ve onların yararına çalışmalar gerçekleştirmeye çalıştık. Bafracalı Mahallesi Muhtarı olan babam Hidayet Ergün’ün vefatının ardından köyümüzün çok değerli büyükleri, saygı değer amcalarımız ve ağabeylerimiz bizi muhtar adayı olarak tercih ettiler ve bu konuda destek oldular. Kendilerine ve Bafracalı Mahallesi halkına bizi muhtar adaylığına layık gördükleri için büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden öper saygılarımı sunarım. Onlara layık olmak için, onlara köyümüzde ayrım yapmamak şartıyla hizmet vereceğime söz veriyorum. Köyümüzde oy kullanan herkesin desteklerini bekliyorum.”

Haber: Yaşar KARAMAN

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA