YEREL
Giriş Tarihi : 11-01-2021 14:57

Muhtar ve Mahalleli Kaymakamı Bağrına Bastı

Terme Kaymakamı Murat Zadeleroğlu, ilçenin Akçaykaracalı Mahallesi’ni incelemelerde bulunmak için ziyaret ederken, Mahalle Muhtarı Musa Şen ve mahalle halkı Kaymakam Zadeleroğlu’na yakın ilgi gösterdi.

Muhtar ve Mahalleli Kaymakamı Bağrına Bastı

Beraberinde İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Eren Dede ve İlçe Müftüsü Ömer Ergül ile birlikte Akçaykaracalı Mahallesi’ne giden Terme Kaymakamı Murat Zadeleroğlu, mahallede camilerde incelemelerde bulunurken, yol çalışmalarını da yerinde inceleyerek yapılacak olan yolların en kısa zamanda yapılması için mahalleliye söz verdi.

Cuma namazını vatandaşlarla birlikte kılan Kaymakam Zadeleroğlu, vatandaşlarla da sohbet ederek Covid-19 pandemisinde halkın uyması gereken kuralları hatırlatarak, vatandaşların kurallara uyması ile pandemiyi hep birlikte sona erdirebileceklerini ve yazın mahalleliyi yeniden ziyaret edeceğini dile getirdi.

KAYMAKAMIMIZ MAHALLEMİZLE ÇOK İLGİLENDİ

Kaymakam Zadeleroğlu’nun mahallelerini ziyaretinden memnuniyet duyduklarını dile getiren Akçaykaracalı Mahalle Muhtarı Musa Şen, “Kaymakamımız mahallemizi ziyaret ederek yapılan çalışmaları ve camilerimizi yerinde inceleme fırsatı buldu. Kendisi yapılan yollarımızın yanı sıra yapılacak olan yollarımızın yapılması için de elinden geleni yapacağının sözünü vererek bizleri mutlu etti. Mahalle halkıyla da sohbet eden Sayın Kaymakamımızı evlerimizde ağırlamak istedik ancak pandemi nedeniyle olmadı. İnşallah bu hastalıktan kurtulduğumuzda Kaymakamımızı evimizde ağırlamak istiyoruz. Terme Kaymakamımız Sayın Murat Zadeleroğlu, Terme İlçe Jandarma Komutanımız Sayın Eren Dede ve İlçe Müftümüz Sayın Ömer Ergül’e mahallemizi ziyaret ederek, vatandaşlarla yakından ilgilenmeleri nedeniyle mahalle halkımız adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Haber: Yaşar KARAMAN

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA