Advert
ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 20-01-2021 13:08

Bakan Kasapoğlu Çarşamba’da

Bir dizi ziyarette bulunmak için Samsun’a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Çarşamba ilçesini de ziyaret ederek Doğal Yaşam Parkı’nda yapımı devam eden Kano Parkuru’nu ziyaret etti.

Bakan Kasapoğlu Çarşamba’da

İlk olarak Samsun’da ziyaretlerde bulunan ve Samsunspor Anıtı’nın açılışını gerçekleştiren Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, daha sonra Çarşamba ilçesini ziyaret etti.

Çarşamba Doğal Yaşam Parkı’nı ziyaret eden Bakan Kasapoğlu, burada yapımı devam eden Kano Parkuru ile ilgili Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan’dan bilgi aldı. Bakan Kasapoğlu, Yeşilırmak nehrinde antrenman yapan kano sporcularına da başarılar diledi.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, daha sonra Doğal Yaşam Parkı’nda incelemelerde bulunduktan sonra ilçeden ayrıldı.

Bakan Kasapoğlu’nun ziyaretinde Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, AK Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Çarşamba İlçe Emniyet Müdürü Turgay Begen, Çarşamba İlçe Jandarma Komutanı Yzb. Mustafa Kemal Çelik, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden, Çarşamba Gençlik ve Spor İlçe Müdürü İlkay Aydın, Çarşambaspor Başkanı Özkan Yıldırım eşlik etti.

Haber: Yaşar KARAMAN

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA