Advert
YEREL
Giriş Tarihi : 27-01-2021 15:49

“Çocuğum Ölecek Diye Çok Korkuyorum”

Salıpazarı ilçesi Tahnal Mahallesi’nde yaşayan Uğur Şahin isimli baba, epilepsi hastası olan ve yürüyemeyip, konuşamayan oğlu rahatsızlandığında hastaneye yetiştiremeyip öleceği düşüncesinin kendisini çok korkuttuğunu söyledi.

“Çocuğum Ölecek Diye Çok Korkuyorum”

7 yaşındaki oğlu Kadir Şahin’in hastalığının kendilerini çok mağdur ettiğini dile getiren baba Uğur Şahin, “Oğlum Kadir 7 yaşında ve epilepsi hastası bunun yanında yürüyemiyor ve konuşamıyor. Oğlumun fakültede tedavi görmesi gerekiyor. Rahatsızlandığı zaman yetiştiremeyeceğim ve oğlum ölecek düşüncesi beni çok korkutuyor” şeklinde konuştu.

MAHALLEMİZ İLÇE MERKEZİNE UZAK

Tahnal Mahallesi’nin Salıpazarı ilçe merkezine de uzak bir mahalle olduğunu söyleyen Uğur Şahin sözlerini şu şekilde sürdürdü:

“Mahallemiz hem ilçe hem de il merkezine uzak ve oğlumu buradan taksiyle fakülteye götürmek istediğimde bir taksi 450 liraya gidiyor. İlçemizde de bir tane ambulans olduğu için oğlum rahatsızlandığında ben mahalleden önceden yola çıkıyorum. Çünkü ambulans başka hastaya gitmiş olabiliyor ya da bizim bulunduğumuz bölgeye çıkamadığı için yolda ambulansı karşılıyorum.”

YARDIM BEKLİYORUM

Oğlunun bakımı ve tedavisi için yardım beklediklerini söyleyen baba Şahin, “3 yaşında Hiranur adında bir de kızım var. Aile olarak maddi durumumuz iyi değil ve oğlumun bakımı ve tedavisi için devletimizden ve hayırseverlerimizden yardım bekliyorum” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Haber: Yaşar KARAMAN

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA