Advert
ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 10-02-2021 19:52

“Ovaya Santral Yapılamaz”

Bir dizi ziyarette bulunmak için Samsun’a gelen İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Doğa ve Çevre Politikaları Başkanı Arzu Önşen, Eğercili Mahallesi’nde kurulan biyokütle enerji santralinin önüne gelerek “Hiçbir tarım ovasına santral yapılamaz” dedi.

“Ovaya Santral Yapılamaz”

Samsun ziyaretinde Çarşamba ilçesi Eğercili Mahallesi’ne Oltan Köleoğlu Enerji tarafından kurulan biyokütle enerji santralinin önüne gelen İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Doğa ve Çevre Politikaları Başkanı Arzu Önşen, “İyi Parti olarak sahadayız ve esnaf esnaf, insan insan geziyoruz. İnsanımızın, esnafımızın dertlerini dinliyoruz. Samsun’a geldik ve öncelikle Eğercili Mahallesi’nde kurulan biyokütle enerji santrali sahasını ziyaret ettik. Biz yatırıma ya da enerjiye karşı değiliz ancak bu tesisin yapıldığı yere karşıyız. Türkiye’nin en verimli ovalarından birinin ortasına santral yapmak bugün değil ama ileride muhakkak bu bölgeyi etkileyecek ve bu tesisin buradan bir an önce taşınması gerekiyor” şeklinde konuştu.

Ziyarette İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Arzu Önşen’in yanı sıra İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Arslan, İyi Parti Çarşamba İlçe Başkanı Turhan Yazıcıi BBP MKYK Üyesi ve Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı, Terme Ziraat Odası Başkanı Ferda Ergün ve partililer katıldı.

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA