Advert
YEREL
Giriş Tarihi : 14-02-2021 13:11

Fotoğraf Çektirip Gittiler

Çarşamba Biyokütle Santrali'ni yerinde inceleyecekleri yönünde duyuru yapıp önceki gün tesisin önüne gelen İYİ Parti Genel Merkez heyeti, inceleme yapmak yerine toplu fotoğraf çektirip geri döndü.

Fotoğraf Çektirip Gittiler

Sosyal medyada, İYİ Parti Doğa ve Çevre Politikaları Başkanı Arzu Önşen ile Genel İdare Kurulu Üyesi Teşkilat Başkan Yardımcısı Mehmet Arslan’ın, Çarşamba’nın Eğerceli Mahallesi’nde bulunan biyokütle enerji santralini yerinde inceleyecekleri duyurulmuştu. Bunun üzerine Oltan ve Köleoğlu Enerji’ye ait santralin yetkilileri, bölgede bulunan jandarma ekiplerine pandemi nedeniyle inceleme yapmak isteyenleri 3'erli gruplar halinde' tesise alabileceklerini bildirdi.

İYİ Parti genel merkez ekibi, biyokütle enerji santralini yerinde incelemek üzere heyet oluşturup önceki gün santralin önüne kadar gitti ancak içeriye girmedi. Santral önünde konuşmalar yapan heyet, daha sonra toplu hatıra fotoğrafı çektirip geri döndü. Günlerdir, İYİ Parti Genel Merkez ekibinin santralde yapacağı yerinde incelemeyi bekleyen Samsunlular, bu olay karşısında şaşkına döndü.

İnceleme beklerken, hatıra fotoğrafı ile sınırlı kalan ziyaret, santral yetkililerini de şaşkına çevirdi. Enerji üretimine hazır hale getirilen santralde İYİ Partili yetkililerin inceleme yapmasını çok istediklerini, ancak bunun gerçekleşmediğini belirten santral yetkilileri, “Bu durumla bizden kaynaklanan bir şey değil. Biz İYİ Parti yetkilerine pandemi tedbirleri kapsamında 3'erli gruplarla içeri alalım diye haber gönderdik. İncelemelerini ve yapılan kara propagandanın ne kadar haksız olduğunu anlatmak isterdik. Ama gelmediler ve fotoğraf çektirip gittiler. Biz de anlamadık niye geldiler" dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA