Advert
ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 20-02-2021 16:46

Ülkü Ocakları Fırat'ı Unutmadı

Çarşamba Ülkü Ocakları, 2015 yılında Ege Üniversitesinde Şehit edilen Fırat Yılmaz Çakıroğlu için Zübeyde Hanım Meydanında Kan Bağışı kampanyası düzenledi.

Ülkü Ocakları Fırat'ı Unutmadı

Konuyla ilgili açıklama yapan Çarşamba Ülkü Ocakları Başkanı Gökhan Yaşar şunları söyledi:

“FIRAT İÇİN BİN CAN; FIRAT İÇİN BİN KAN” sloganıyla başlattığımız, Ülkücü şehidimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu için dün Zübeyde Hanım Meydanı'nda gerçekleştirdiğimiz kan bağışı kampanyasına beklediğimizden fazla ilgi gösteren dava arkadaşlarımıza ve halkımıza teşekkür ediyorum. Fırat kardeşimizin şehadetinden altı yıl geçmiş olmasına rağmen acısı ilk günkü gibi tazedir. Fırat artık tek bir ailenin değil bu topraklarda yaşayan milyonlarca ailenin evladı, kardeşi, abisi olmuştur” dedi.

Ayrıca Kan bağışı  etkinliğine; Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Çarşamba MHP ilçe Başkanı Kemal Düzgün, Atakum MHP İlçe Başkanı Murat Akoğlu, MHP il Başkan Yardımcısı  Burhan Mucur, Çarşamba Belediye Başkan Yardımcısı Ümit Kavraz, Belediye Başkan Vekili Erdoğan Terzi, Türk Eğitim Sen Çarşamba İlçe Başkanı Gültekin Aydin ve yönetimi, Türk Sağlık Sen Çarşamba İlçe Başkanı Nihat Atay, Çarşamba MHP Kadın Kolları Başkanı Hülya Kamçıoğlu ve yönetimi, meclis üyeleri ve parti yöneticileri katılmıştır.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA