Advert
ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 09-03-2021 17:45

“Yarın Seçim Varmış Gibi Sahadayız”

Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi ve Çorum ve Tokat İl Sorumlusu Mustafa Barutcu, büromuzu ziyaret ederek değerlendirmelerde bulundu.

“Yarın Seçim Varmış Gibi Sahadayız”

Habercarsamba.net ve samsunokur.com İmtiyaz sahibi Yaşar Karaman ve Genel Yayın Yönetmeni M.Emin Coşkundere ile sohbet eden Barutcu, “Yeniden Refah Partisi olarak Genel Başkanımız Sayın Dr. Fatih Erbakan önderliğinde kurulduğumuz günden bu yana iktidara talip olduğumuzu söylüyoruz. Teşkilatlanmalarımızı tamamladık ve seçimlere girme hakkını kazandık. Yarın seçim olacakmış gibi sahadayız ve çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Türkiye’nin dört bir yanında Yeniden Refah Partisi teşkilatları olarak köy ve esnaf ziyaretlerimizi sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.

EKONOMİK SORUNLAR İNSANLARI BUNALTTI

AK Parti iktidarının ekonomiyi yönetememesinden dolayı insanların ekonomik olarak büyük sıkıntı yaşadığını dile getiren Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi ve Çorum ve Tokat İl Sorumlusu Mustafa Barutcu sözlerini şu şekilde sürdürdü:

“19 yıllık bir iktidar ülkeyi yönetiyor, ancak ekonomiyi yönetemiyor. Bu iktidarın ekonomiyi yönetememesinden dolayı özellikle pandemi döneminde esnafların ve insanların ekonomisi çöktü. İnsanlar yiyecek ekmek bulmakta zorlanıyor. Ülkede ekonomik nedenli intihar olayları arttı. Yeniden Refah Partisi olarak iktidara geldiğimizde rahmetli Erbakan hocamızın zamanında olduğu gibi ekonomik refahı yeniden ülkede hakim kılacağız.”

İNSANLARIN TEVECCÜHÜ İLE KARŞILAŞIYORUZ

Barutcu, gittikleri yerlerde insanların kendilerine ve Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’a büyük teveccüh ve ilgi gösterdiğini söyleyerek sözlerini tamamladı.

Habercarsamba.net ve samsunokur.com İmtiyaz sahibi Yaşar Karaman ve Genel Yayın Yönetmeni M.Emin Coşkundere ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi ve Çorum ve Tokat İl Sorumlusu Mustafa Barutcu’ya teşekkür ettiler.

Haber: Arzu KARAMAN

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA