Advert
YEREL
Giriş Tarihi : 11-03-2021 17:15   Güncelleme : 11-03-2021 17:26

Siyasi Parti Genel Başkanlarına Samsun’dan Ziyaret

Samsun ili Terme ilçesi Ziraat Odası Başkanı Ferda Ergün, Alaçam ilçesi  Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Bedir, Ayvacık ilçesi Ziraat Odası Başkanı Büyük Birlik Partisi MKYK Üyesi  Erdal Avcı, Havza Ziraat Odası Başkanı Coşkun Genç ve Tarım Danışmanları mecliste grubu bulunan ve grubu bulunmayan randevu veren bütün siyasi partilerin Genel Başkanlarını ziyaret ettiler.

Siyasi Parti Genel Başkanlarına Samsun’dan Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydemir, Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletvekilleri Yusuf Ziya Yılmaz, Orhan Kırcalı, Ahmet Demircan ve Fuat Köktaş, Cumhuriyet Halk Partisi Samsun Milletvekilleri Neslihan Hancıoğlu ve Kemal Zeybek Ankara’da Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde ve Parti Genel Merkezleri’nde ziyaret ettiler.

Ziyaretlerle ilgili olarak yapılan ortak açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Ziyaretimizin amacı olan Türkiye genelinde 1123 Tarım Danışmanlarımızın özlük hakları, maaşları, statüleri ve gelecekleri ile alakalı sorunlarını başlıklar halinde anlatma fırsatı bulunduk. Bu ziyaretimizde Sayın Kemal Kılıçdaroğlu Beyefendi ile görüşmemiz hususunda bizlere eşlik eden yakın ilgi ve alakasını her zaman olduğu gibi bizlerden esirgemeyen Samsun Milletvekillerimiz Sayın Neslihan Hancıoğlu Hanımefendiye ve Kemal Zeybek Beyefendiye tarım danışmanlarımıza vermiş oldukları desteklerden dolayı şükranlarımızı arz ediyoruz.

Yine Tarım Danışmanlarımızın sorunları ile alakalı İyi Parti Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Hanımefendi ile görüşmemiz hususunda bizlere il dışında olmalarına rağmen destekleri esirgemeyen İyi Parti Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Samsun Milletvekilimiz Sayın Erhan Usta Beyefendiye ve Samsun Milletvekilimiz Sayın Bedri Yaşar Beyefendiye, Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener Hanımefendi ile görüşmemiz esnasında Genel Başkana eşlik eden STK  İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Burak Akburak Beyefendiye tarım danışmanlarımıza vermiş oldukları desteklerden dolayı şükranlarımızı arz ediyoruz.

Yine Tarım Danışmanlarımızın sorunları ile alakalı Büyük Birlik Partisi Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici Beyefendi ile görüşmemizde bizlere eşlik eden Büyük Birlik Partisi Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Tevfik Eren Beyefendiye ve Büyük Birlik Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Bülent İspir Beyefendiye tarım danışmanlarımıza vermiş oldukları desteklerden dolayı şükranlarımızı arz ediyoruz.

Yine Tarım Danışmanlarımızın sorunları ile alakalı Saadet Partisi Genel Başkanımız Sayın Temel Karamollaoğlu Beyefendi ile görüşmemiz esnasında heyetimize yakın ilgi ve alaka gösteren Genel Başkan Yardımcısı 20. Dönem Kırşehir Milletvekili Sayın Cafer Güneş Beyefendiye ve Tarım Danışmanlarımız için randevu talebimizi Genel Başkan nezlinde sağlayan Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Sayın Salih Şen Beyefendiye tarım danışmanlarımıza vermiş oldukları desteklerden dolayı şükranlarımızı arz ediyoruz.

Yine Tarım Danışmanlarımızın sorunları ile alakalı Demokrat Parti Genel Başkanı Sayın Gültekin Uysal Beyefendi Türkiye Büyük Millet Meclisinde bizleri ağırlayarak yakın ilgi ve alaka göstermiş olmasından dolayı şükranlarımızı arz ediyoruz.

Yine Tarım Danışmanlarımızın sorunları ile alakalı Türkiye Cumhuriyeti 62. Hükümetin Başbakanı Gelecek Partisinin Genel Başkanı Sayın Ahmet Davutoğlu Beyefendiye ve görüşmemizde Sayın Başbakanımıza eşlik eden Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sayın Selçuk Özdağ Beyefendiye ve Başbakanımızın Danışmanı Burçak Başbuğ Erkan Hanımefendiye tarım danışmanlarımıza vermiş oldukları desteklerden dolayı şükranlarımızı arz ediyoruz.

Yine Tarım Danışmanlarımızın Sorunları ile alakalı Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydemir Beyefendiye tarım danışmanlarımıza vermiş oldukları desteklerden dolayı şükranlarımızı arz ediyoruz.

Yine Tarım Danışmanlarımızın Sorunları ile alakalı Adalet ve Kalkınma Partisi Samsun Milletvekillerimiz Sayın Yusuf Ziya Yılmaz Beyefendi, Sayın Orhan Kırcalı  Beyefendiye , Genel Kurul Toplantısından dolayı danışmanları tarafından kabul edilmiş olduğumuz Samsun Milletvekilimiz Sayın Fuat Köktaş , Sayın Ahmet Demirtaş Beyefendilere yakın ilgi ve alakalarından dolayı dolayı şükranlarımızı arz ediyoruz.

Yine anne acısı çok taze olan Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcımız Sayın Çiğdem Karaaslan Hanımefendinin kıymetli anneleri Abide Özkal Atan Hanımefendinin taziye kabullerinden dolayı her nekadar görüşememiş isekte her zaman olduğu gibi Tarım Danışmanlarına desteğinin tam olduğuna inancımız sonsuz olup bu vesile ile Tarım Danışmanlarımız olarak kendilerine Yüce Mevlamızdan sabırlar diliyoruz.

Milliyetçi Hareket Partimizin 18  Mart Pazar günü yapacağı 13. Büyük Kurultayı olması münasebetiyle Tarım Danışmanlarımız ile alakalı randevu talebimizi kurultay sonrasında en kısa zamanda gerçekleştirileceğini söyleyen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı  İzzet Ulvi Yönter  Beyefendi tarafından tarafımıza bildirilmiş olup şimdiden Milliyetçi Hareket Partisi 13. Olağan kurultayının ülkemize , Milletimize hayırlı olmasını Yüce Mevlamızdan niyaz ediyoruz.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA