Advert
YEREL
Giriş Tarihi : 18-03-2021 14:08

“Zehir Santrali Zehir Kusmaya Devam Ediyor”

Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı, Çarşamba ilçesi Eğercili Mahallesi’nde Oltan Köleoğlu Enerji tarafından kurulan biyokütle enerji santrali ile ilgili açıklama yaparak, “Zehir santrali zehir kusmaya devam ediyor” dedi.

“Zehir Santrali Zehir Kusmaya Devam Ediyor”

Avcı açıklamasında şunları söyledi:

“Bir buçuk yıl önce bunları ön görerek samsunumuzu ovalarımızın zehirleneceğini söylediğimizde bizler için ‘gezi zekalılar’ diyenlere, çevreye zarar verirse şarteli indiririz diyenlere sesleniyorum haydi buyurun şarteli hep birlikte indirelim.

Samsun Valiliğimizi, Samsun Çevre İl Müdürlüğü’nü göreve davet ediyor; İdari Mahkememin yürütmeyi durdurma kararını ivedilikle vererek bu çevre katliamını sonlandırmasını bekliyoruz. Bir avuç insanla bu mücadeleyi verirken köşe bucak kaçanlar şimdi yüzünüz kızarıyor, vicdanınız sızlıyor mu? Azıcık utanma duygunuz varsa bu rezillikten sonra derhal istifa ederek halktan özür dilemelisiniz. Çarşamba, Samsun tarımına verdiğiniz bu zararın vebali çok ağır olacak bilesiniz sırf koltuk sevdanız için torunlarınıza bıraktığınız miras bu olmamalıydı!”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA