Advert
ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 18-03-2021 14:53   Güncelleme : 18-03-2021 15:04

Çarşamba Ziraat Odası ve İş Bankası Arasında Protokol

Çarşamba Ziraat Odası ve Türkiye İş Bankası arasında çiftçilere düşük faizli kredi kullandırılmasına ilişkin protokol imzalandı.

Çarşamba Ziraat Odası ve İş Bankası Arasında Protokol

İmza töreninde konuşma yapan Türkiye İş Bankası Samsun Bölge Satış Müdürü Gökhan Kahraman, “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından 1924 yılında kurulduğu günden bu yana Türkiye İş Bankası olarak yurt sathına yaygın bin 302 şubemizle tüm üretici kesimi desteklemeyi öncelikli bir görev olarak görüyoruz. Müthiş bir tarım potansiyeline sahip Çarşamba Ovamızda, İş Bankası olarak hem şubelerimiz hem tarım bankacılığı özel hizmet birimlerimizle eskisinden çok daha fazla aktif olacağımızı ve Çarşambalı üreticimizin her türlü finansman ihtiyacında yanında olacağımızı müjdelemekten gurur duyuyoruz. Çarşamba Ziraat Odası ile bu protokolü imzalamaktan çok memnunuz.

İş Bankası olarak hem kredi hem kart tarafında piyasa koşullarına göre oldukça avantajlı koşullarla hizmetler sunuyoruz. Hasattan hasada ödemeli kredilerimiz 60 ay vadeye kadar uzayabiliyor. Traktörden, seracılıktan, tarladaki en basit ihtiyaçlara kadar üreticimizin her ihtiyacını karşılıyoruz. İmece Kartımız ise akaryakıttan tohuma, gübreye her alanda faizsiz dönem avantajı sunuyor. Bunların dışında iştirakimiz Anadolu Hayat Emeklilik Çiftçilere Özel Emeklilik Planı sunuyor ve 100 TL’ye kadar akaryakıt hediyesi veriyor. Anadolu Sigorta, TARSİM konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Üreticilerin telefonlarına ücretsiz indirebileceği İmece Mobil ile hava ve toprak tahminlerinden, uzmanına ücretsiz soru sormaya, gelir-gider hesaplamaktan hal-borsa fiyatlarına pek çok konuda dijital danışmanlık yapıyoruz.

Pandeminin ve şimdi de kuraklığın tarımsal üretim üzerine bizi daha çok düşünmeye sevk ettiği şu günlerde İş Bankası olarak tarımın değerinin farkındayız ve Türkiye’nin bankası olarak bu alanda üreticimize desteğimiz tüm gücüyle devam edecektir” şeklinde konuştu.

Kahraman’ın ardından söz alan Çarşamba Ziraat Odası Başkanı Muammer Aydemir ise üreticinin yanında ve yararına olan her çalışmada oda olarak yer aldıklarını ve üreticinin yararına çalışmaları sürdüreceklerini dile getirdi.

İmza töreninde Türkiye İş Bankası Samsun Bölge Satış Müdür Yardımcısı Gamze Bayraktar, Türkiye İş Bankası Çarşamba Şube Müdürü Aylin Taştemel ve Çarşamba Tarım Satış Temsilcisi Selçuk Demircan da hazır bulundu.

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA