Advert
SİYASET
Giriş Tarihi : 21-03-2021 16:52

Sapancı’dan Gündem Değerlendirmesi

Saadet Partisi Çarşamba İlçe Başkanı Zekai Adem Sapancı, Saadet Partisi Samsun İl Başkanlığı’nda gerçekleştirilen divan toplantısının ardından gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Sapancı’dan Gündem Değerlendirmesi

Saadet Partisi Genel Merkezi’nin pandemi nedeniyle yapmış olduğu programlamaları çerçevesinde her ay yapılan İl Divan Toplantıları, daraltılmış şekli ile ilçe başkanları toplantısı olarak bütün yurt genelinde yapılıyor.

İl Divan Toplantısı’na katılan Saadet Partisi Çarşamba İlçe Başkanı Zekai Adem Sapancı, toplantısının ardından yaptığı konuşmasında şu değerlendirmelerde bulundu:

“Samsun İlçe Başkanları toplantımızı, bütün ilçelerimizin başkanlarının katılımıyla İl Başkanımız Temel Armutçu başkanlığında gerçekleştirdik.

Çarşamba İlçemizin faaliyet ve üretim raporunu Genel Başkanımıza sunmak üzere İl Başkanımıza arz ettik. Hayra motor şerre fren olacak Milli Görüş zihniyeti çalışmalarımız hayırlara vesile olur inşallah.

İl Başkanımız Temel Armutçu hemşehrilerimize selamlarını ve hürmetlerini iletti.

İSTANBUL SÖZLEŞMESİ

Önceki gece Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle "İstanbul Sözleşmesi" olarak bilinen kararnamenin iptalini duyduk, sevinçle karşılayarak yaklaşık yedi yıldır yürürlükte olan Türk İslam aile yapısına çok büyük sıkıntılar veren, Avrupa Birliği dayatması bu kanunun Cumhurbaşkanımız tarafından iptalini memnuniyetle karşıladık. Bu vesileyle kendilerine teşekkürlerimizi arz ederiz. Yanlışın neresinden dönülürse kardır düşüncesiyle geç ve güç olan bu düzeltilmenin yapılması, şu anda mevcut iktidar tarafından sayısız yanlışların düzeltilmesi ve bu yanlışlardan dönülmesi umudumuzu arttırmıştır.

Saadet Partimizin yapıcı, birleştirici, kucaklayıcı, iyi niyet muhalefeti, iktidarın yanlışlarını uyarıcı, yapacağı olumlu işlerin destekçi olacağı bilinciyle Cumhurbaşkanımızın bu yanlış karardan dönmesinde etkili olan Saadet Partisi ve Milli Görüşçü kuruluşlarımız başta olmak üzere diğer siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarına da teşkilatım adına teşekkür ediyorum.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA