Advert
ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 26-03-2021 12:54

Cenaze İlanları Web Sitesi Yayın Hayatına Başladı

Şehir şehir günlük Cenaze İlanları, son dakika vefat haberleri ve makalelerin yayınlandığı http://cenazeilanlari.com.tr/ web sitesi yayın hayatına başladı. 

Cenaze İlanları Web Sitesi Yayın Hayatına Başladı

Günümüzde İletişimden, bilgiye ulaşma, bankacılıktan, alışverişe bir çok ihtiyaçımızı internetten görüyoruz. Ancak Cenaze İlanılarını  il - il  günlük takip edebileceğimiz bir internet platformuna Ülkemiz yeni kavuştu. 

“DİN GÖREVLİLERİ VE MUHTARLARIMIZA GÖREV DÜŞÜYOR” 

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdiklerini kaydeden http://cenazeilanlari.com.tr/ web sitesi kurucusu Mustafa Altuner, “Böylesine önemli bir projeyi hayata geçirerek, “Hz. Peygamber Efendimizin (s.a.v) ‘Vefat haberini duyurmak sünnettir. Kişinin ölümünden yakınlarını, komşularını ve müslümanları haberdar edin” tavsiyesini yerine getirmiş oluyoruz.” dedi.  Tüm hizmetlerin ücretsiz olduğunu belirten Altuner, “Bu web sitesi bir yatırım olmaktan öte büyük bir sosyal sorumluluk projesidir. Bir yakınımızı kaybettiğimizde sosyal medyamızda vefat ilanı paylaşıyoruz. Ancak Sosyal Medya da yayınlanan ilanları sadece bizi takip eden arkadaşlarımız görüyor, oysa vefat eden kişinin kendi çevresi ve kendi dostları var.  Türkiye genelinde il il anlık Cenaze İlanları, Son Dakika Vefat Haberi ve Cenaze İşlemleri üzerine güncel makaleler ile insanların acılarını paylaşıyoruz.  Muhtarlar ve Din Görevleleri başta olmak üzere Milletimizi http://cenazeilanlari.com.tr/  öncelik web sitemizi ziyaret ederek, amacımıza katkıda bulunmaya davet ediyorum.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA