Advert
ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 29-03-2021 14:00

Köktaş’tan Tekstilkent’te İnceleme

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Çarşamba ilçesine gelerek inşaatı devam eden Tekstilkent’in inşaat alanını ziyaret ederek bilgi aldı.

Köktaş’tan Tekstilkent’te İnceleme

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan ve AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden ile birlikte Beyyenice Mahallesi’nde yapımına başlanan Tekstilkent’in inşaat alanını ziyaret eden AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, “13 tekstil firmasının yer alacağı 94 bin metrekarelik alanda inşası süren Tekstilkent, Çarşamba için büyük kazanç olacak. Burası faaliyete geçtiğinde Çarşamba’da 3 bin kişiye istihdam sağlayacak. İnşallah 50 milyon liralık bu yatırımı en kısa zamanda ilçemize kazandırarak istihdam adına önemli bir adım atmış olacağız” şeklinde konuştu.

Tekstilkent’in kendileri için büyük önem taşıdığını dile getiren Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan ise şunları ifade etti:

“Çarşamba için gerçekleştireceğimiz her projede olduğu gibi Tekstilkent projesine de büyük önem veriyoruz. AK Parti Milletvekilimiz Sayın Fuat Köktaş’ın da girişimleriyle 50 milyonluk bir yatırımı Çarşamba’ya kazandıracağız ve 13 tekstil firmasının yer alacağı projede 3 bin kişiye istihdam sağlayacağız. Üreten ve kazanan bir Çarşamba için var gücümüzle çalışıyoruz. İnşallah en kısa sürede inşaatımızı tamamlayarak Çarşambamızın hizmetine sunacağız.”

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA