Advert
ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 21-04-2021 16:22

Çarşamba OSB’ye 190 Milyon Liralık Yatırım

Bek Tarım tarafından Çarşamba OSB’ye 80 dönüm alan üzerine 190 milyon lira değerinde yağ, margarin ve yem fabrikası kurulacak.

Çarşamba OSB’ye 190 Milyon Liralık Yatırım

Çarşamba İlçesi Organize Sanayi Bölgesi'nde 80 dönüm arazi üzerine yaklaşık 190 milyon TL'lik yatırım ile "soyadan yağ margarin ve yem fabrikası" kuracak olan Bek Tarım firması ile ön protokol imzalandı. Fabrika inşaatının 24 ay içinde bitirilmesi ve üretime geçmesi hedefleniyor.

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan ise, "Üreten büyüyen bir Çarşamba için var gücümüzle çalışamaya devam ediyoruz. İlçemize ve tüm hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun" ifadelerini kullandı.

İmza törenine Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Selahattin Altunsoy, Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, Çarşamba TSO Başkanı Ahmet Yılmaz, Müteşebbis Heyet Üyesi Ali Yılmaz, Çarşamba OSB Müdürü Mehmet Dalgıç, Gıda OSB Müdürü Serhat Semizoglu, BEK tarım firma yetkilileri Ali Bektaş, Mustafa Bektaş ve Barış Bektaş, OSB Proje ve Plan İşleri Yüklenici Firma Şehir Plancısı Hüseyin Kahraman ve Firma Yatırım Danışmanı Vahap Arpacı katıldı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA