Advert
ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 22-04-2021 17:14

Başkan Doğan'dan 23 Nisan Mesajı

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 101. yılı sebebiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Doğan'dan 23 Nisan Mesajı

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 101. yılı nedeniyle yayımladığı mesajında, “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın ve tüm halkımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı canı gönülden kutluyorum” ifadelerine yer verdi.

“Barışın, huzurun, çocuk olmanın bayramı”

Başkan Doğan mesajında: “Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 23 Nisan 1920 tarihinde Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde açılışından bugüne 101 yıl geçti. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza, ilk meclis başkanı Mustafa Kemal Atatürk tarafından hediye edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 101. yılını kutlamanın onuru ve gururu içerisindeyiz.  Çocuklarımıza armağan edilen bu kutlu bayram; barışın, huzurun, çocuk olmanın bayramıdır...”

“23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun”

Bayram şenliktir, bayram kardeşliktir, sevgidir; bayram yarınlarımız olan çocuklarımızın gülüşleridir. Bu yıl korona virüs salgını sebebiyle bayramımızı evlerimizde buruk bir sevinç ile kutlayacağız. İnşallah gelecek yıl çocuklarımız ellerinde bayrakları ile bayram coşkusunu caddelerimizde, sokaklarımızda tüm heyecanıyla yaşayabilirler. Hepimizin ortak gayesi geleceğimizin teminatı çocuklarımızın daha güzel yarınlara sahip olmaları. Bu sorumluluk ile çalışmaya devam ediyoruz.  Mutlu çocuklar mutlu yarınlar demek.  Bugünümüze anlam katan, geleceğimizin güvencesi çocuklarımızın ve tüm halkımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum” dedi.

Haber: Arzu KARAMAN

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA