Advert
YEREL
Giriş Tarihi : 20-05-2021 12:43

Salıpazarı'nda Aşı Seferberliği

Tam kapanma ve alınan tedbirler sonucu vaka sayısı azalan Salıpazarı ilçesinde Kaymakam Eray Gürsoy başkanlığında aşı seferberliği başlatıldı.

Salıpazarı'nda Aşı Seferberliği

İlçe Jandarma Komutanlığı İlçe Emniyet Amirliği ve Toplum Sağlığı personelleri aşı sırası geldiği halde aşı yaptırmayan vatandaşları tespit ederek bilgilendirme toplantıları yapıyor. 

Bu çalışmalar kapsamında aşı olmaya ikna olan vatandaşlar aşı merkezine yönlendirilerek aşı yaptırmaları sağlanıyor. Aşı olmaya ikna olan ancak imkanı olmayan vatandaşlarımız Salıpazarı İlçe Jandarma Komutanlığınca aşı merkezine götürülüp aşılarının yaptırılmasına müteakip tekrar evlerine bırakıldı. 

Konu ile ilgili açıklama yapan kaymakam Eray Gürsoy “Vaka sayılarının azalmasında Jandarma, Emniyet ve  Toplum Sağlığı merkezimizin aldıkları sıkı tedbirler etkili oldu bu tedbirlere ek olarak Vatandaşlarımızı Covid-19 tadbirleri ve aşı konusunda bilgilendirmeye başladık. Gerekirse ev ev dolaşarak bilgilendirmeye devam edeceğiz. Hedefimiz 1 Hazirana kadar aşılama oranını maksimum seviyeye çıkarmak ve vaka sayısını sıfıra indirmektir” dedi.

Haber: Ahmet GÜR

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA