Advert
ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 31-05-2021 22:01

Çarşamba Belediyesi KPSS Ücretlerini Karşılayacak

Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, belediyeden sosyal yardım alan ve alabilecek olan kişilerin KPSS başvuru ücretlerini karşılayacaklarını duyurdu.

Çarşamba Belediyesi KPSS Ücretlerini Karşılayacak

Çarşamba Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışı ile Kamu Personeli Seçme Sınavı’na (KPSS) gireceklerin sınav ücretlerini karşılayacak. Belediyeden sosyal yardım alan ve alabilecek olan vatandaşlar, Çarşamba Belediyesi Sosyal Hizmetler Birimi’ne, 9 Haziran 2021 saat 16.00’ya kadar başvurularını yapabilecekler.

“Eğitime yönelik yapılan her katkı bizim için çok değerli” 

Eğitime yönelik yapılan her katkının çok değerli olduğunun altını çizen Belediye Başkanı Halit Doğan, “Çarşamba Belediyesi olarak pandeminin yol açtığı zorlukları hep birlikte aşmak, hemşerilerimizin geleceklerine katkı sunmak adına, belediyemizden sosyal yardım alan ve alabilecek olan kişilerin KPSS başvuru ücretlerini karşılıyoruz” dedi.

Eğitime yönelik yapılan her katkının kendileri için çok değerliği olduğunu da kaydeden Başkan Doğan, “Koronavirüs sebebiyle tüm dünyada bazı zorluklar yaşandı. Biz birlikte çok güçlü bir aileyiz. Yaşanan sıkıntıları birlikte aşmak, vatandaşlarımızın hayatlarına dokunmak için sosyal belediyecilik anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  Daha önce de gençlerimizin Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YKS) ücretlerini karşılamıştık. Gelişen, değişen ve dönüşen toplumların eğitim ile sağlanacağının bilincindeyiz. Bu anlamda çalışmaya devam ediyor, eğitimi destekleyici faaliyetlerimizi sürdürüyoruz” şeklinde konuştu.

Başvurular Sosyal Hizmetler Birimi üzerinden alınacak

Başvuruların Çarşamba Belediyesi Sosyal Hizmetler Birimi üzerinden alınacağını ifade eden Başkan Doğan, “Kamu Personeli Seçme Sınavına girecek olan vatandaşlarımız, 9 Haziran 2021 saat 16.00’ya kadar başvurularını, belediyemiz Sosyal Hizmetler Birimi’ne yapılabilecekler. Biz Çarşamba Belediyesi olarak, kıymetli hemşerilerimize inanıyor ve güveniyor, hayatlarının her alanında destekçileri olmaktan gurur duyuyoruz. Sınava girecek olan vatandaşlarımıza şimdiden başarılar diliyorum. Hayırlısıyla istedikleri puanları alarak hayallerine kavuşurlar inşallah” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA