Advert
YEREL
Giriş Tarihi : 04-06-2021 12:58   Güncelleme : 04-06-2021 13:41

Ayvacık’ta Kamu Personellerine Hediye

Ayvacık Ziraat Odası tarafından sağlık çalışanları ve güvenlik güçleri için hazırlanan ağaç oyma saksılarda sukulent çiçeği personellere dağıtıldı.

Ayvacık’ta Kamu Personellerine Hediye

Ayvacık Ziraat Odası tarafından sağlık çalışanları ve güvenlik güçleri için hazırlanan ağaç oyma saksılarda sukulent çiçekleri Ayvacık Kaymakamı Kübra Baka, Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı, Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı ve tarım danışmanları tarafından Ayvacık Devlet Hastanesi, Ayvacık Toplum Sağlığı Merkezi, Ayvacık İlçe Emniyet Amirliği ve Ayvacık İlçe Jandarma Komutanlığı personellerine dağıtıldı.

Sukulent çiçeklerinin dağıtımında konuşma yapan Ayvacık Ziraat Odası Başkanı Erdal Avcı, “Pandemi süresince özverili çalışmalarınızdan dolayı siz sağlık çalışanlarımıza ve diğer kamu görevlilerimize çam sakızı çoban armağanı bu çiçekleri hazırladık. Eğer kabul ederseniz bizleri çok mutlu etmiş olursunuz. Allah görevi başında hayatını kaybeden çalışanlarımıza rahmet eylesin ve geride kalanlara sabırlar versin. Allah hastalarımıza acil şifalar versin. Yaklaşık bir buçuk senedir süren bu hastalıktan inşallah en kısa zamanda kurtuluruz ve eski yaşantımıza geri döneriz” şeklinde konuştu.

Avcı’nın ardından konuşma yapan Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı ise şunları söyledi:

“Yaklaşık bir buçuk senedir hep birlikte pandemi ile mücadele ediyoruz. Ayvacık Ziraat Odası Başkanımız Sayın Erdal Avcı da sizler için böyle bir duyarlılık gösterdi ve bizleri de davet etti. Bu davetten dolayı ve duyarlı davranışından dolayı da kendisine çok teşekkür ediyorum. Sizlere de hayırlı görevler diliyorum.”

Son olarak konuşma yapan Ayvacık Kaymakamı Kübra Baka, “Bu süreçte çok zorluklar çektiniz, koronavirüse yakalanan kamu personelleri oldu. Ayvacık Ziraat Odası Başkanımız Erdal Avcı da bu özverili çalışmalarınızdan dolayı size süs bitkisi hediye etmek istedi. Kendisine de bu duyarlılığından dolayı teşekkür ediyorum. Ayvacık’ta aşı oranında iyi bir ivme yakaladık, ülke olarak ve tüm dünya olarak da inşallah bu hastalıktan en kısa sürede kurtulmayı umut ediyoruz” diye konuştu.

Haber: Yaşar KARAMAN

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA