Advert
ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 07-06-2021 12:10

Albayrak’tan Adaylık Açıklaması

Çarşamba Genç İş Adamları Derneği(ÇARGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Sercan Albayrak, derneğin 19 Haziran günü gerçekleştirilecek olan olağan genel kurulunda aday olmayacağını açıkladı.

Albayrak’tan Adaylık Açıklaması

ÇARGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Albayrak, konuya ilişkin yaptığı yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“30 Haziran 2019 Günü gerçekleştirilen Çarşamba Genç İş Adamları Derneği 2. Olağan Genel Kurulu neticesinde Yönetim kurulu arkadaşlarım Kazım Gençtomurcuk, Uğurcan Dere, Erdoğan Sel, Sefa Toraman, Caner Özçelik ve Samet Erdoğan ile birlikte kullanılan oyların tamamını alarak göreve gelmiş bulunduk. 2020’nin Mart ayına kadar aktif bir çalışma yürüttüğümüz dönemimizde ÇARGİAD üyelerine katkı sağlayacak ve Derneğimizin adını duyuracak ilçemizde ve ilçe sınırlarımız dışında birçok çalışmaya imza attık. Bu süreç içerisinde yönetim kurulu üyelerimiz olan arkadaşlarımın ve dernek üyelerimizin tam desteğiyle hareketli bir 9 ay çalışma süreci geçirme fırsatını yaşadık. Dünya genelini etkisi altına alan Covid 19 salgınıyla birlikte başlayan ve faaliyetlerine tüm oluşumlar gibi ara vermek zorunda kaldığımız bir süreçle karşı karşıya geldik. Bu süreçte de bizlere destek veren Dernek üyelerimizle bir araya gelemesek de en önemli gündem haline gelen sağlık alanında Dernek Üyelerimizin yararına fayda sağlayacak birçok anlaşmaya imza attık.

Dünya genelinin yaşamış olduğu pandemi sürecini en az etkiyle atlatmaya çalıştığımız bu günlerde tüzüğümüz gereği 2 yıllık başkanlık sürecimizin de sonuna gelmiş bulunmaktayız.

Öncelikle bu süreçte beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan ve daima destekleriyle faaliyetlerimizi sürdürebildiğimiz Yönetim Kurulu arkadaşlarıma ardından bizi bu göreve layık gören Dernek Üyelerimize canı gönülden teşekkür ederim.

Bu vesileyle belirtmek isterim ki 19 Haziran 2021 Cumartesi Günü yapılması planlanan ÇARŞAMBA GENÇ İŞ ADAMLARI DERNEĞİ 3. Olağan Genel Kurulunda bulunmuş olduğumuz farklı konumlardaki görevlerimiz gereğince etik kurallar çerçevesinde uygun olmayacağını düşündüğümüz için tekrar aday olmama kararı almış bulunmaktayım. Kurucu üyesi olmaktan gurur duyduğum ve 1 Dönem başkanlık görevini yürütmüş olduğum Ailem’e bundan sonraki süreçte de aynı özveri ve çalışma gücüyle desteğimi sağlamaya devam edeceğimi belirtmek ister yapılacak olan genel kurulumuzun şimdiden hayırlara vesile olmasını temenni ederim.”

Haber: M.Emin COŞKUNDERE

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA