Advert
ASAYİŞ
Giriş Tarihi : 19-06-2021 20:51

3 Ayrı Hırsızlık Olayında 5 Zanlı Yakalandı

Jandarma hırsızları bularak çalınanları sahiplerine teslim etti. 

3 Ayrı Hırsızlık Olayında 5 Zanlı Yakalandı

Samsun Valiliği tarafından yapılan yazılı açıklamada,  İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürlüğü, Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT), Olay Yeri İnceleme Timi ile Çarşamba, Terme ve Ayvacık İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince yapılan ortak çalışmalarda 3 ayrı hırsızlık olayının çözüldüğü ve 5 zanlının yakalandığı bildirildi. 
Çarşamba’nın Yamanlı Mahallesinde 4 gün önce meydana gelen hırsızlık olayında traktör arkasına takılan ve tarladan çalınan tırmık bulunarak sahibin teslim edildi.  Olayla ilgili şüpheli 3 şahıs gözaltına alındı.

Terme’nin Akçay Mahallesinde 2 gün önce bir firmaya ait 43 kg Bakır Enerji Kablosu hırsızlığı olayı ile ilgili olarak yapılan araştırma sonucunda şüpheli 1 kişi suç konusu malzemeler ile birlikte yakalanarak gözaltına alınmıştır.

Ayvacık İlçesi Gürçam Mahallesinde bir evden 4 adet altın bilezik ve Bin TL para çalındı.  Olayı ile ilgili olarak yapılan araştırma sonucunda şüpheli 1 şahıs suç konusu malzemeler ile birlikte yakalanarak gözaltına alındı. 4 adet altın bilezik ve Bin TL para sahibine teslim edildi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA