Advert
ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 28-06-2021 15:21

Genel Yayın Yönetmenimiz Coşkundere’ye Madalya

Habercarsamba.net ve samsunokur.com Genel Yayın Yönetmeni ve Çarşamba Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Emin Coşkundere’ye Türk Kızılayı tarafından kan bağışları nedeniyle bronz madalya verildi.

Genel Yayın Yönetmenimiz Coşkundere’ye Madalya

Habercarsamba.net bürosunda Coşkundere’yi ziyaret eden Türk Kızılayı Kan Bağışı Kazanım Uzmanları Birkan Batur ve Salih Kaya, 10’dan fazla kan bağışında bulunduğu için Coşkundere’ye bronz madalyayı teslim ettiler.

Kan bağışının büyük öneme sahip olduğunu dile getiren habercarsamba.net ve samsunokur.com Genel Yayın Yönetmeni ve Çarşamba Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Emin Coşkundere, “Kan bağışı özellikle pandemi döneminde büyük önem taşıyor. Pandemi dönemiyle kan bağış oranları büyük oranda düştü, ancak unutulmamalıdır ki bizim veya bir yakınımızın da bir gün kan ihtiyacımız olabilir. Bu nedenle kan bağışına empati ile yaklaşarak kan bağışında bulunmamız gerekiyor” şeklinde konuştu.

Türk Kızılayı Kan Bağışı Kazanım Uzmanları Birkan Batur ve Salih Kaya, Coşkundere’ye kan bağışındaki hassasiyetinde dolayı teşekkür ettiler.

Haber: Yaşar KARAMAN

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA