Advert
ÇARŞAMBA HABER
Giriş Tarihi : 29-06-2021 15:06

Genç Bakış’ta Mezuniyet Yemeği

Çarşamba Genç Bakış Özel Eğitim Kursu tarafından 2020/2021 eğitim öğretim yılının sona ermesi ile birlikte Göl Restaurant’ta yılsonu mezuniyet yemeği düzenlendi.

Genç Bakış’ta Mezuniyet Yemeği

Çarşamba Göl Restaurant’taki yemekte konuşma yapan Genç Bakış Özel Eğitim Kursu Müdürü Alaettin Sarı, “Eğitim her şeyin başında geliyor. Bizde her sene olduğu gibi bu sene de kurum olarak öğrencilerimize en iyi eğitimi vermek için çabaladık. İnşallah öğrencilerimiz ideallerindeki okullara giderek öğrenim hayatlarına devam ederler” diye konuştu.

Sarı’nın ardından söz alan Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan ise şunları söyledi:

“Hafta sonunda YKS sınavı gerçekleştirildi. İyisi ile kötüsü ile bir sınavı daha arkamızda bıraktık. Hayat sürekli bir sınav zaten ve her gün yeni bir başlangıç oluyor. İnşallah en güzel yerlere gidersiniz, gidemezseniz de kendinize keder etmeyin, seneye daha iyi hazırlanırsınız. Bizlerde elimizden ne gelirse her zaman yanınızdayız.”

Yemeğe Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan’ın yanı sıra Çarşamba İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri, kurum sahipleri, öğretmenleri ve öğrenciler katıldı.

Haber: Emin COŞKUNDERE

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA